Był gwiazdą “Na dobre i na złe”. Zniknął z ekranu i poświęca się pasji » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Był gwiazdą “Na dobre i na złe”. Zniknął z ekranu i poświęca się pasji

Był gwiazdą “Na dobre i na złe”. Zniknął z ekranu i poświęca się pasji

Bartosz Obuchowicz był swego czasu popularnym aktorem. Widzowie uwielbiali go w “Na dobre i na złe”. Od jakiegoś czasu jest o nim zdecydowanie ciszej. Postanowił zająć się rodziną oraz swoją wielką pasją.

Bartosz Obuchowicz debiutował mając 13 lat. Jego matka jednak zauważyła w nim talent dużo wcześniej. Kiedy miał 8 lat, zapisała go na zajęcia z tańca i muzyki. Następnie stał się członkiem grupy tanecznej “Tintilo”. Będąc już na studiach, zrezygnował z psychologii, by dołączyć do Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Można stwierdzić, że aktorstwo było mu wręcz pisane. Ostatnio jednak próżno szukać go na ekranie.

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak szczerze o kulisach branży muzycznej. „Czułam nieustanny lęk”

Bartosz Obuchowicz zszedł ze świecznika

Bartosz Obuchowicz jest całkiem dobrze znany wielu widzom. Wystąpił w takich produkcjach jak “Czas surferów”, “Stacja”, “Haker” czy “Listy do M. 3”. Sporą popularność przyniosła mu rola Tomka Burskiego w “Na dobre i na złe”. Występował tam od pierwszego sezonu i gościł na ekranach widzów przez kilkanaście lat. Był też aktywny w dubbingu. Użyczał głosu w “Trollach”, trzech częściach “High School Musical” czy “Małpach w kosmosie”.

Rozpoznawalność sprawiła, że Bartosz Obuchowicz wziął też udział w “Tańcu z gwiazdami” w 2007 roku. Udało mu się zająć piąte miejsce. Prowadził również program “Brejk” na kanale ZigZap, który kierowany był do młodzieży. W ostatnim czasie nie udziela się w mediach. Poświęcił się rodzinie oraz pasji.

Zobacz także: Agata Rubik ma kolejny problem. Musi zmagać się z chorobą

Sporty ekstremalne zamiast aktorstwa

Bartosz Obuchowicz jest wielkim miłośnikiem sportów ekstremalnych. Często jeździł na desce snowboardowej. W dalszym rozwijaniu tego hobby przeszkodził mu uraz kręgosłupa, który przydarzył się dwukrotnie. Aktor zdecydował się na zmianę. Postawił na wyścigi samochodowe. Regularnie bierze udział w zawodach Rallycross.

To jednak nie jedyna pasja. Bartosz Obuchowicz kocha też inne sporty, a w szczególności rower oraz kitesurfing. Miłość do sportu spowodowała, że rzadziej możemy oglądać go na ekranie. Najwięcej czasu poświęca jednak rodzinie. Jest ona dla niego najważniejsza. Jego żoną jest psycholożka Katarzyna Sobczyńska, z którą doczekał się trzech córek: Marianny, Michaliny i Marceliny. W mediach społecznościowych dzieli się zdjęciami ze wspólnych wypadów. Kto wie? Może za jakiś czas znów pojawi się w nim głód występów w filmach czy serialach.

Zobacz także: Patrycja Markowska miała to na twarzy. Ludzie w korku nie mogli uwierzyć