Cher przyłapana ze swoim byłym... o 40 lat młodszym chłopakiem! Wrócili do siebie? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Cher przyłapana ze swoim byłym… o 40 lat młodszym chłopakiem! Wrócili do siebie?

Cher przyłapana ze swoim byłym… o 40 lat młodszym chłopakiem! Wrócili do siebie?

Cher została niedawno przyłapana na randce… ze swoim byłym partnerem Alexandrem Edwardsem. Wygląda więc na to, że gwiazda muzyki i o 40 lat młodszy producent muzyczny się pogodzili.

Cher słynie nie tylko z dobrych piosenek, ale też z tego, że lubi żyć pełnią życia i nie zważa – słusznie – na jakiekolwiek ograniczenia czy opinie innych. 77-latka wciąż jest bardzo aktywna zawodowo. Jej życie prywatne również rozkwita. 

Zobacz także: Adele wyszła sekretnie za mąż? Wymsknęło jej się podczas koncertu

Związek Cher z 40-lat młodszym mężczyzną 

Życie uczuciowe Cher od zawsze interesuje media równie mocno jak jej poczynania artystyczne. Od listopada zeszłego roku było wiadomo, że piosenkarka spotykała się z wówczas 36-letnim producentem muzycznym i raperem Alexandrem Edwardsem.  

Pomimo 40-letniej różnicy wieku para wyglądała na bardzo zakochaną i chętnie pokazywała się razem. W styczniu br. duży pierścionek z brylantem na palcu wokalistki rozbudził plotki o tym, że się zaręczyła.

Jednak w maju okazało się, że Cher i Edwards się rozeszli. Co więcej, TMZ donosiło, że pomimo powszechnych domysłów ze strony paparazzich i fanów, para wcale nie była nigdy zaręczona.

Zobacz także: Dolly Parton nie pozwoliła Elvisowi nagrać coveru „I Will Always Love You”. Przyznała dlaczego

Cher wróciła do swojego byłego chłopaka?

Kiedy w maju media obiegła wieść o ich rozstaniu, nie wiadomo było, jaka była przyczyna końca związku. Teraz jednak wydaje się, że jakiekolwiek kwestie ich poróżniły, to zostały już wyjaśnione. Okazuje się bowiem, że Cher i Edwards byli widziani w ostatni piątek na podwójnej randce w jednej z restauracji w Beverly Hills.  

Zobacz także: Dawid Podsiadło nagrał nowy utwór. Powraca do świata Cyberpunk 2077

Według doniesień „Daily Mail” świetnie się bawili wraz ze znajomymi, a kiedy wychodzili z lokalu, trzymali się za ręce. Już jakiś czas temu informator tabloidu sugerował, że zejście się Cher z Edwardsem „nie byłoby niczym zaskakującym”, bo wciąż „im na sobie zależy”.