Ci aktorzy nienawidzą własnych filmów! Będziecie w szoku » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ci aktorzy nienawidzą własnych filmów! Będziecie w szoku

Ci aktorzy nienawidzą własnych filmów! Będziecie w szoku

Każdy z nas ma swoje ulubione filmy. W gusta niektórych trafiają komedie, a jeszcze inni preferują horrory. Zdarza się nam także obejrzeć czasem jakąś „szmirę”. Zaliczamy ją wówczas do produkcji, których nie darzymy zbytnią sympatią. Czy macie jednak filmy, które z miejsca znienawidziliście? Ci aktorzy mogą tak powiedzieć! Jest to o tyle dziwne, że… sami w nich zagrali.

Każdy z tych aktorów zagrał w co najmniej kilku topowych filmach. Wszyscy mogą poszczycić się także wyjątkowymi kreacjami filmowymi. Niektóre ze swoich produkcji wprost uwielbiają, innych zaś… nienawidzą. Czy zgadniesz o jakich aktorach i produkcjach jest mowa?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Oto aktorzy, którzy nie znoszą swoich filmów

  • Sean Connery – „Liga niezwykłych dżentelmenów”

Connery zaczynał swoją karierę aktorską od roli Jamesa Bonda w Filmie „Doktor No”. Aktor może mieć do siebie żal, że odrzucił takie kinowe hity jak „Matrix”, czy też „Władcę Pierścieni”. W proponowane mu role wcielili się inni aktorzy. Zagrał jednak w „Lidze niezwykłych dżentelmenów”, która kompletnie nie przypadła mu do gustu.

Zobacz także: Pytanie muzyczne w „Milionerach”. Do kogo zwraca się Ray Charles w swoim hicie?

Jest to produkcja opowiadająca historię o bohaterów z wiktoriańskiej Anglii: Dr’a Jekylla, Kapitana Nemo i Allana Quatermaina. Artysta wcielił się w ostatnią z postaci. Wielkie nazwisko przyciągnęło wielu widzów, którzy mieli nadzieję na dobry seans. Aktor nie zgadzał się jednak z reżyserem produkcji – Stephenem Norringtonem w kwestii fabuły. „To były zawodowe i prywatne różnice, jakkolwiek by tego nie nazwać. O tak, było trudno. Bardzo, bardzo trudno. To nie ulega wątpliwości” – zdradził aktor w 2002 roku, podczas rozmowy z „The Scotsman”.

  • Billy Murray – „Garfield”

Kojarzycie może film o grubym, rudym kocurze, który upodobał sobie lenistwo i lazanię? Bill Murray użyczył głosu filmowemu futrzakowi – Garfieldowi. Aktor bardzo krytycznie patrzył na fabułę produkcji. W trakcie nagrań wielokrotnie pogubił się w dialogach. Po seansie nie krył swojego rozczarowania. „Kto robił cięcia? Kto to robił?” – zapytał w 2010 roku, podczas rozmowy z magazynem „GQ”.

Zobacz także: Ewa Farna zalała się łzami. Wszystko przez słowa Holland

Aktorzy żałują występu w tych produkcjach

  • Zac Efron – „High School Musical”

Produkcja dla nastolatków otworzyła drzwi do filmowej kariery Zaca Efrona. „Miałem wtedy 17 lat. Powiedziałem: ‘Wiecie, że to nie jest to, co chcę robić?’, a oni na to: ‘Naprawdę?’” – powiedział Zac w 2020 roku w wywiadzie dla magazynu „Men’s Fitness”.

Aktor wypowiedział się także o dołączeniu do teamu Disneya i jak odbiła się ona w późniejszych latach na jego reputacji. „Ludzie myślą: ‘Zrobił kilka fajnych rzeczy z fajnymi ludźmi – zrobił tą jedną rzecz, która była zabawna, ale wciąż jest dzieciakiem z ‘High School Musical’” – dodał.

  • Channing Tatum – „G.I. Joe: Czas Kobry”

W produkcji „G.I. Joe: Czas Kobry”, aktor wcielił się w postać Duke’a. Artyście bardzo nie spodobał się jednak scenariusz filmu. Wcześniej zobowiązał się jednak, podpisując kontrakt ze studiem Paramount na trzy filmy. „Jeśli mam być szczery, to nienawidzę tego filmu” – wyznał Channing w rozmowie z Howardem Sternem.

Tatum dodał dodał także, że zgodził się zagrać „G.I. Joe: Odwet” pod warunkiem, że jego postać zostanie uśmiercona w pierwszych 10 minutach filmu.

Zobacz także: Co za hit! Lady Gaga w duecie z The Rolling Stones. Posłuchajcie tego

Ci artyści źle wspominają produkcje, w których zagrali

  • George Clooney – „Batman i Robin”

Aktor bardzo ucieszył się z propozycji zagrania roli Batmana. „Batman i Robin” produkcji DC Comics, okazał się jednak totalną klapą i zdobył wyjątkowo niepochlebne opinie. W 2020 roku w programie „The Howard Stern Show” Connery przyznał się, że oglądanie „Batmana i Robina” sprawiało mu „fizyczny ból” i doskonale wie, że jego interpretacja roli Bruce’a Wayne’a nie należała do najlepszych.

  • Ryan Reynolds – „Green Lantern”

Film o zielonym superbohaterze jest uznawany za jedną z najgorszych produkcji tego gatunku. Reynolds i pozostali aktorzy z planu są podobnego zdania. Wielokrotnie powtarzał: „Oglądanie tego filmu. O mój Boże, to było trudne”.

Zobacz także: Avril Lavinge kiedyś była wielką gwiazdą. Nie do wiary, że po sieci krążą takie plotki

  • Harrison Ford – „Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki”

Kolejna część przygód Indiany Jones’a wyjątkowo nie spodobała się widzom, a także aktorowi, który zagrał w niej główną rolę. „Na koniec nie miałem tego poczucia, na które zawsze mam nadzieję” – wyznał Ford w rozmowie z „CNN”.

  • Arnold Schwarzenegger – „Czerwona Sonja”

Aktor w filmie z z 1985 roku wcielił się w postać Lorda Kalidora. Arnold wyjątkowo nie przepadał za tą produkcją, która jego zdaniem była wyjątkową klapą. Podobnie uważali również pozostali aktorzy z planu. Zdradził nawet, że włączał go swoim dzieciom, kiedy były niegrzeczne.

To najgorszy film w jakim zagrałem. Gdy moje dzieci źle się zachowują, wysyłam je do pokoju i każę im oglądać ‘Czerwoną Sonję’ 10 razy. Nigdy nie miałem z nimi większych problemów! – śmiał się aktor.

Zobacz także: Małgorzata Foremniak szczerze nt. macierzyństwa. „Płakałam w poduszkę”

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!