Derpienski uderza w Rubików. Tak podsumowała ich życie w Miami » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Derpienski uderza w Rubików. Tak podsumowała ich życie w Miami

Derpienski uderza w Rubików. Tak podsumowała ich życie w Miami

Małżeństwo Rubików na bieżąco relacjonuje, jak radzi sobie w USA. Wielu fanów z zapartym tchem śledzi ich poczynania. Nie każdy ma jednak o nich dobre zdanie. Ostatnio w mocnych słowach wypowiedziała się na ich temat Caroline Derpienski. Kontrowersyjna celebrytka nie gryzła się w język.

Agata i Piotr Rubikowie śmiało poczynają sobie w nowym miejscu. Słoneczne Miami stało się ich nowym domem. Od kilku miesięcy regularnie dzielą się z fanami, jak im się wiedzie. Pokazują, jak wygląda ich codzienność. Opowiadają o życiu w USA i jego zaletach oraz wadach. Kompozytor planuje stworzyć tam swoje biznesowe imperium. Natomiast jego żona sprawdza się w roli influencerki na Instagramie. Nie każdemu się to podoba. Swoje zdanie postanowiła wyrazić Caroline Derpienski. Nie szczędziła ostrych słów.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Derpienski krytykuje Rubików

Kontrowersyjna celebrytka często wypowiada się o osobach z show-biznesu. Tym razem na celownik wzięła małżeństwo Agaty i Piotra Rubików. Jej zdaniem, nie stać ich na życie za Oceanem. Uważa, że wszystko, co robią jest jedynie na pokaz. Twierdzi również, że muszą grać na dożynkach w Polsce, by opłacić podstawowe potrzeby.

Dla mnie ci ludzie to jeden wielki cyrk. Nie stać ich na życie w Miami, a na siłę próbują udawać super życie na Florydzie, pracując co chwilę w Kolbuszowie i innych polskich dożynkach, aby opłacić chociaż podstawowe mieszkanie – powiedziała Derpienski dla “Pudelka”.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk bierze ślub! To myśli o tradycjach

Caroline Derpienski nie wróży Rubikom zbyt długiego pobytu w Miami. Według niej wyprowadzka pary to tylko zabieg marketingowy. Mieliby oni zrobić to jedynie z powodu chęci zdobycia większej sławy. Dodała także, że ich celem jest zarabianie w Polsce na opowiadaniu historii ze Stanów Zjednoczonych.

Za maks dwa miesiące powiedzą nam, że nie wyszło im w Miami (bo nie mają dolarsów) i będą kosić na Polakach szmal na opowieściach o amerykańskim życiu. Cyrk, cyrk, cyrk i zakłamanie – dodała celebrytka.

Ostre słowa w stronę Agaty Rubik

Caroline Derpienski uderzyła także w Agatę Rubik. Stwierdziła, że influencerki nie stać na to, by żyć na Florydzie. Uważa, że żona kompozytora jej zazdrości. Ponadto wypomina jej narzekanie na zbyt wysokie ceny w USA. Celebrytka jest zdania, że to nie jest miejsce dla Rubików.

Zobacz także: Bruce Willis pokazał się publicznie. Aktor walczy z nieuleczalną chorobą

Widać, że zazdrości mi bogatego życia w Miami, bo sama jak wyda dolary na podstawowe produkty spożywcze, to już płacze, że Miami takie drogie, a co dopiero jakby miała chodzić co chwilę jak ja do najdroższych restauracji. Auto na kredyt, pieniądze ciągnięte od Polaków z dożynek – kontynuowała Derpienski.

Na zakończenie celebrytka nie odpuściła sobie, by wbić jeszcze jedną szpilkę.

Ona to by chętnie bez majtek latała po knajpach. Ale po pierwsze, trzeba mieć pieniądze, żeby pójść do knajpy w Miami, a ona ciągle stęka, że ich nie ma. Po drugie, trzeba być wpuszczonym do dobrej knajpy, co jej nie grozi – powiedziała.

Czy Agata lub Piotr Rubikowie odniosą się do słów Derpienski? Celebrytka nie poszczędziła im ostrych słów. Czy jednak słusznie aż w taki sposób potraktowała małżeństwo? Nie każdy przecież musi obserwować to, co robią inni. Czasami może warto zachować coś dla siebie, zamiast kogoś atakować. Co Wy o tym sądzicie?

Zobacz także: Ranczo Patricka Swayze ponownie na sprzedaż. Cena zwala z nóg!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!