Doda mogła zaśpiewać z Marylą Rodowicz. Tak oceniła jej duet z Roksaną Węgiel
Maryla Rodowicz odświeżyła swój hit "Damą być" w duecie z Roksaną Węgiel. Na temat piosenki wypowiedziało się wielu artystów w tym także Doda. Tak podsumowała piosenkę i zdradziła, że sama również miała współpracować z Marylą. Co stanęło na przeszkodzie?
Jakiś czas temu Maryla Rodowicz stworzyła niespodziewany duet z Roksaną Węgiel i odświeżyła jeden ze swoich największych przebojów pt. "Damą być". Piosenka zebrała mieszane recenzje pośród internautów, a na jej temat wypowiedziało się także wiele gwiazd. Teraz głos w sprawie zabrała Doda i zdradziła, że sama także dostała propozycję, by zaśpiewać wspólnie z Marylą Rodowicz.
Rozwiąż quiz muzyczny: Doda czy Ich Troje? Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…
Doda oceniła piosenkę Maryli Rodowicz i Roksany Węgiel
Podczas jednego z ostatnich wywiadów Doda została zapytana o to, co sądzi na temat duetu "królowej polskiej sceny" z Roxie Węgiel. W rozmowie z Pomponikiem wyznała, że choć utwór jej się podoba, to ma do niego pewne zastrzeżenia. O co dokładnie chodzi? Padły mocne słowa.
Fajna, ale trochę przekombinowana. Straciła tę melodię, która i tak jest trochę skomplikowana. Może chcieli ją uprościć, żeby była przystępna dla ludzi? Ale sam duet i teledysk super. Ale jeżeli mam być szczera, bo bardzo lubię piosenki Maryli, nie zmieniałabym tej melodii — wyjawiła.
Zobacz także: Nie uwierzycie, gdzie powstał hit lat 70.! „Tam dopadł mnie pomysł”
W trakcie wywiadu Doda potwierdziła także krążące w sieci plotki o tym, że sama również dostała propozycję, by zaśpiewać w duecie z Marylą Rodowicz. Wokalistka powiedziała, że "na ten moment zakończyła swoją muzyczną przygodę", więc naturalnie odrzuciła propozycję współpracy. Podczas rozmowy wyjawiła, dlaczego nie zobaczymy jej na nowej płycie Maryli Rodowicz.
Nie wiem, nie pamiętam. Nie wiem, czy jest sens o tym gadać. Wiesz, każdy ma pewne etapy w swoim życiu. Maryla nigdy w życiu nie zejdzie ze sceny, a ja po prostu chcę zmienić perspektywę swojego życia.
Doda i Roksana Węgiel to nie jedyne wokalistki, które dostały propozycje współpracy z Marylą Rodowicz. Przypomnijmy, że dojrzała artystka podjęła się stworzenia muzycznego projektu, który zakłada odświeżenie jej największych hitów w duecie z artystami młodej polskiej sceny. Do tej pory mieliśmy okazję posłuchać piosenki "Sing-sing" stworzonej wraz z Mrozem oraz najnowszego "Damą być" z Roxie.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!