Eurowizja 2024. Bukmacherzy już wiedzą! Steczkowska ma konkurencję » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Eurowizja 2024. Bukmacherzy już wiedzą! Steczkowska ma konkurencję

Eurowizja 2024. Bukmacherzy już wiedzą! Steczkowska ma konkurencję

Coraz większymi krokami zbliża się Eurowizja 2024. Najpierw jednak musimy poznać artystę, który będzie reprezentował w tym słynnym konkursie Polskę. Bukmacherzy z chęcią przyjmują zakłady dotyczące zwycięzcy preselekcji. Czy na szczycie listy osób z największymi szansami rzeczywiście jest Justyna Steczkowska?

,

Eurowizja 2024 jest zaplanowana na 7, 9 i 11 maja. Część krajów poznała już swoich reprezentantów. My jednak wciąż nie wiemy, który z naszych artystów zaśpiewa na scenie w szwedzkim Malmö podczas 68. Konkursu Piosenki Eurowizji. Co na to bukmacherzy? Czy naprawdę wskazują, że to Justyna Steczkowska będzie bezkonkurencyjna w krajowych eliminacjach?

TOP 500 Radia Złote Przeboje. Kliknij tutaj, oddaj głos na ulubioną piosenkę i zgarnij nagrodę! 

Eurowizja 2024: ruszyły preselekcje

Eurowizja 2024 już za nieco ponad trzy miesiące. Tymczasem na początku stycznia TVP przekazało, w jaki sposób zostanie wyłoniony przedstawiciel Polski. Po raz pierwszy od kilku lat stanie się to w ramach preselekcji wewnętrznych. Tak więc reprezentanta wybiorą „za zamkniętymi drzwiami” członkowie specjalnie powołanej komisji konkursowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo…

Zgłoszenia można nadsyłać do piątku 2 lutego, do godz. 22:00, na adres eurowizja@tvp.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wyłoni reprezentanta Polski – podano w komunikacie Telewizji Polskiej.

Chętni na wyjazd do Malmö muszą mieć minimum 16 lat i legitymować się polskim obywatelstwem. Mogą startować w eliminacjach jedynie z premierowymi utworami (trwającymi do 3 minut) z oryginalną muzyką, które ukazały się po 1 września 2023 r.

Zobacz także: Adele zapowiedziała, że ruszy w trasę koncertową. Fani nie będą zadowoleni

Typy bukmacherów na tegoroczną Eurowizję

Już od kilku miesięcy Polacy zastanawiają się, komu Eurowizja 2024 „przypadnie w udziale”. Wcześniej wśród potencjalnych reprezentantów naszego kraju wymieniano takie nazwiska jak np. Michał Szpak, Kuba Szmajkowski, Jan Górka, Edyta Górniak czy Sylwia Grzeszczak. Jednak ich udział w preselekcjach jest na razie kwestią domysłów.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny wrócił do TVP! To stało się po latach

Wiadomo natomiast, że oficjalnie na taki krok zdecydowali się: Luna, Natasza Urbańska, Marie, Daria, Izabela Zabielska oraz Marcin Maciejczak. Podobnie postąpiła Justyna Steczkowska. Potwierdziła, że zawalczy o udział w konkursie z utworem „WITCH-ER Tarohoro”.  

Po komentarzach w sieci wydaje się, że faworytką wśród internautów jest właśnie Justyna Steczkowska. To ona ma też największe szanse wg przyjmujących zakłady bukmacherów. Jak podaje Pudelek, kurs w jej przypadku na dwóch największych stronach bukmacherskich to 1.70.

Za nią znajdują się Marcin Maciejczak (kurs 4.50 lub 4.75), Luna (7.00), Izabela Zabielska (9.50 lub 10.00), Edyta Górniak (15.00) i Natasza Urbańska (30.00).

Który z tych artystów wg Ciebie powinien pojechać na Eurowizję 2024?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Autor:

Zobacz więcej >