Ewa Bem odwołała kolejny koncert. Problemy ze zdrowiem nie ustają. Nowe fakty » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ewa Bem odwołała kolejny koncert. Problemy ze zdrowiem nie ustają. Nowe fakty

Ewa Bem odwołała kolejny koncert. Problemy ze zdrowiem nie ustają. Nowe fakty

Ewa Bem znów odwołała koncert. Problemy zdrowotne artystki wciąż dają się jej we znaki. Tym razem nie wystąpi w Świdniku w woj. lubelskim. Jak się czuje? Menedżer zabrał głos.

Ewa Bem nie wystąpi na kolejnym koncercie. Tym razem odwołała występ w Świdniku (woj. lubelskie). Gwiazda mierzy się z problemami zdrowotnymi, które utrudniają jej pracę na scenie. Pod koniec sierpnia odwołała swój występ w Sopocie podczas Top of the Top Sopot Festival. Zastąpiła ją wtedy Ania Karwan, która ze sceny życzyła artystce dużo zdrowia.

Pozwolę sobie na kilka słów prywaty. Pani Ewo Bem, nasza królowo, nie mogła pani do nas dojechać na nasz festiwal, ale my wysyłamy największą moc zdrowia, szczęścia. Będziemy na panią czekać — mówiła artystka.

Zobacz także: To będzie hit! Sanah z utworem do „Akademii Pana Kleksa”

Ewa Bem wciąż nie wróciła do zdrowia

Tym razem Ewa Bem z powodów zdrowotnych nie pojawi się w Świdniku podczas „Muzycznych wieczorów u Św. Kingi”. Zamiast niej, zagra tam zespół Skaldowie. Niestety, występ gwiazdy został odwołany z powodu wciąż trwających problemów zdrowotnych.

Zamiast ikony polskiego jazzu, legenda big beatu i rocka. W związku z problemami zdrowotnymi Ewy Bem w niedzielę na „Muzycznych wieczorach u Św. Kingi” zobaczymy zespół Skaldowie — napisali organizatorzy na Facebooku.

Zobacz także: Cleo wraca do słowiańskich klimatów! Najnowszy singiel „Pójdę z Tobą” robi wrażenie

Menedżer Ewy Bem wyjaśnia, co dzieje się z wokalistką

Jak zapewniał menedżer, to jedynie „drobna niedyspozycja”. Gwiazda ma być przemęczona pracą. Wkrótce ma wrócić na scenę, na koncerty zaplanowane pod koniec roku. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do pełni sił i zdrowia!

To tylko drobna niedyspozycja fizyczna. Przeciążenie pracą. Artystka niedługo wróci na scenę i do czynnej działalności artystycznej. To niestety nie będzie co prawda dziś albo jutro, ale — już niedługo. Mamy zaplanowane koncerty na jesień i jestem przekonany, że wszystkie się odbędą — mówił mężczyzna w rozmowie z Wirtualną Polską.

Zobacz także: Gwiazdor “Różowych lat 70.” trafił do więzienia. Otrzymał poważne zarzuty