„Frutti di Mare”: Nowy singiel Eweliny Flinty [WIDEO] »
Strona Główna > „Frutti di Mare”: Nowy singiel Eweliny Flinty [WIDEO]

„Frutti di Mare”: Nowy singiel Eweliny Flinty [WIDEO]

Ewelina Flinta się nie zatrzymuję i po „Zakochanej” wypuszcza nowy singiel. „Frutti di Mare”. Nowy utwór wokalistki jest zapowiedzią kolejnej płyty, która ukaże się już niebawem.

Po utworze „Zakochana” przyszedł czas na kolejny singiel Eweliny Flinty. Ewelina Flinta na swoim kanale YouTube opublikowała nowy singiel pt. „Frutti di Mare”, do którego powstał teledysk. Wokalistka po 17 latach od wydania ostatniej płyty powraca z nową płytą.

“Frutti di Mare” to przytulenie tego co we mnie delikatne, to przyznanie i pozwolenie sobie na zagubienie, na „nie wiem”, na poszukiwanie drogi, to metafory zainspirowane przyrodą, którą kocham.

– mówi o nowym singlu Ewelina Flinta.

Zobacz teledysk:

Przez 17 lat Ewelina Flinta sporadycznie koncertowała, jednak nie wspominała nic o nowych projektach. Wokalistka zdobyła popularność w wieku 23 lat, gdy pokazała się szerszej publiczności w pierwszej edycji programu „Idol”. Mimo że nie wygrała programu, jej płyty odnosiły sukcesy, jednak w 2005 roku praktycznie całkowicie zawiesiła działalność, by po 17 latach w końcu wrócić na rynek muzyczny!

Polecamy również: