Jaki ojciec taki syn? Wiemy, czym zajmuje się ojciec Leonarda DiCaprio! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jaki ojciec taki syn? Wiemy, czym zajmuje się ojciec Leonarda DiCaprio!

Jaki ojciec taki syn? Wiemy, czym zajmuje się ojciec Leonarda DiCaprio!

George DiCaprio to wszechstronnie uzdolniony artysta. Jego popularność jednak nie jest w stanie dorównać karierze syna. Leonardo DiCaprio wkroczył do świata Hollywood na początku lat 90. Błyskawicznie określono go mianem zdolnego i przystojnego chłopca. Na pierwszy rzut oka, wydaje się, że mężczyzn dzieli niemal wszystko… Czy rzeczywiście to prawda?

Leonardo DiCaprio znany jest z występów w takich kultowych filmach jak „Titanic”, „Wyspa tajemnic” czy „Pewnego razu… w Hollywood”. Warto wspomnieć, że tego amerykańskiego aktora nominowano do Oscara aż siedem razy! Ostatecznie otrzymał nagrodę w 2016 roku za epicką produkcję „Zjawa” dla Najlepszego Aktora Pierwszoplanowego.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Kim są rodzice Leonarda DiCaprio?

Pogłoski donoszą, że matka Leonardo DiCaprio marzyła, aby jej syn został wielkim artystą. Podczas ciąży często wybierała się do różnorodnych muzeów i galerii. Za wszelką cenę pragnęła otaczać się sztuką. Pierwszy raz poczuła kopnięcie w brzuchu przed obrazem Leonarda da Vinci. To właśnie na jego cześć imię odziedziczył amerykański aktor filmowy.

Zobacz także: Ariana Grande się rozwodzi. W tle skandaliczne doniesienia o niewierności

Leonardo DiCaprio urodził się jako jedyne dziecko Irmelin Indenbirken i George’a DiCaprio. Para rozstała się zaledwie rok później. Leonardo zamieszkał z matką po wschodniej stronie Los Angeles. Kobieta niemieckiego pochodzenia pracowała wówczas jako opiekunka dla dzieci. Natomiast George wprowadził się do sąsiedniego mieszkania, aby być stale blisko syna.

„Ojciec daje mi siłę”

Rodzina Leonardo DiCaprio znacznie wpłynęła na wybór jego ścieżki życiowej. Aktorstwem zainteresował się za sprawą przyrodniego brata oraz ojca. Podczas przemowy na ceremonii wręczenia Oscarów w 2016 roku mężczyzna wrócił wspomnieniami do początków swojej kariery. Wyraźnie podkreślił, że to właśnie ojciec jest jego największą siłą. Uświadomił sobie, jakim jest szczęściarzem.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki zapytał „Tatę Maty” o syna. Nie takiej odpowiedzi oczekiwał

Jako czternastoletni chłopiec z ojcem oglądał film z Robertem De Niro w roli głównej. George spojrzał na młodego Leo i powiedział: „Synu, przypatrz się dobrze, jak wygląda wielka gra aktorska”. Kilka lat później wystąpił u boku jednego z najwybitniejszych aktorów wszech czasów. W „Chłopięcym świecie” mógł uczyć się od najlepszych.

Leonardo DiCaprio dostał talent w genach!

George Paul DiCaprio jest szczególnie utalentowanym pisarzem, redaktorem oraz wydawcą. W konkretnych środowiskach znany jest przede wszystkim jako twórca komiksów undergroundowych. Stworzył między innymi cykl „Greaser”, antologię „Arcade”, a nawet migoczącą książeczkę „Yama Yama/The Ugly Head”.

W przeciwieństwie do syna, któremu nadano łatkę jednego z czołowych uwodzicieli Hollywood, niezmiennie od 1995 roku jest żonaty z Peggy Ann Farrar. Leonardo DiCaprio krytykowany jest za liczne romanse z młodymi kobietami. Internaucie zauważyli pewien schemat w związkach amerykańskiego aktora. Relacje kończą się, kiedy jego partnerka przekracza granicę 25 lat.

Zobacz także: Fani Dody w euforii. Piosenkarka ciężko pracowała, by im to dać

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!