Jimmy Fallon wkręcił jurorów "The Voice"!
Strona Główna > Jimmy Fallon wkręcił jurorów „The Voice”! Tego występu długo nie zapomną [WIDEO]

Jimmy Fallon wkręcił jurorów „The Voice”! Tego występu długo nie zapomną [WIDEO]

Jimmy Fallon wkręcił jurorów programu „The Voice”, występując jako fikcyjny początkujący wokalista. Jego poczucie humoru i umiejętności aktorskie sprawiły, że zrobił wrażenie na jurorach. Zobaczcie, jak zareagowali!

Jimmy Fallon zaskoczył jurorów, biorąc udział w przesłuchaniu w ciemno do jednego z ostatnich odcinków „The Voice” w USA. Znany amerykański komik i prezenter telewizyjny, postanowił wkręcić jurorów popularnego show Blake’a Sheltona, Kelly Clarkson, Nialla Horana i Chance the Rapper.

Gospodarz Carson Daly powiedział widzom, że ma dla nich „specjalną niespodziankę”, zanim Fallon pojawił się na scenie. Jurorzy na pewno nie byli gotowi na taki występ! Ich miny mówiły same za siebie.

Jimmy Fallon w programie „The Voice”

Fallon, znany z doskonałych umiejętności aktorskich, postanowił sprawdzić, jak łatwo można oszukać jurorów programu „The Voice”. W skład jury wchodzą zazwyczaj gwiazdy muzyki, które oceniają występy uczestników i wybierają tych, którzy zasługują na dalszy udział w programie. Jednym z najważniejszych kryteriów jest oczywiście jakość głosu.

W przypadku Fallona oczywiście jakość głosu była dość średnia. Jednak dzięki swoim umiejętnościom aktorskim i poczuciu humoru, zdołał przekonać jurorów do swojego „talentu”. Podczas castingów wystąpił w różnych stylach muzycznych, od popu po rocka. Wszystko po to, aby zobaczyć, jak łatwo można oszukać nawet doświadczonych artystów.

„The Voice”: Najpopularniejsze talent-show

„The Voice” to popularne amerykańskie show muzyczne, które zadebiutowało na antenie NBC w 2011 roku. Program opiera się na formacie holenderskiego show „The Voice of Holland” i skupia się na poszukiwaniu najlepszych głosów w kraju. Talent show skupia się wyłącznie na jakości głosu, a nie na wyglądzie czy osobowości uczestników. Wokaliści rywalizują w trzech rundach: przesłuchaniach w ciemno, bitwach i koncertach na żywo. Jurorzy, którzy są jednocześnie mentorami uczestników, wybierają zwycięzców każdej rundy, a widzowie głosują na swoich ulubionych wokalistów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *