Julia Wieniawa o hejcie. "Myślałam nad odwoływaniem koncertów" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Julia Wieniawa o hejcie. „Myślałam nad odwoływaniem koncertów”

Julia Wieniawa o hejcie. „Myślałam nad odwoływaniem koncertów”

Julia Wieniawa szybko osiągnęła sukces. Jak każda inna popularna osoba musi mierzyć się nie tylko z krytyką, ale także hejtem w sieci. Ostatnio przyznała, że wiele razy internauci nie zostawiali suchej nitki na jej zdolnościach wokalnych. Przez to ona sama zwątpiła w swoje możliwości.

Obecnie Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka i piosenkarka ma dopiero niecałe 25-lat, ale już dość bogate portfolio. Dorobiła się dzięki temu drogiego apartamentu w centrum Warszawy.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Szybka kariera Julii Wieniawy

Julia Wieniawa pierwszy raz przed kamerą stanęła jako 15-latka w serialu „Rodzinka.pl”. Przez kolejne 7 lat wcielała się tam w drugoplanową rolę Pauliny, dziewczyny Kuby Boskiego (w tej roli był Adam Zdrójkowski).

Od debiutu telewizyjnego aktorka zagrała w ponad 10 filmach, w tym w „W lesie dziś nie zaśnie nikt” i „Sali samobójców. Hejter”, i wielu serialach. Teraz można ją oglądać choćby w „Teściach”. Od długiego czasu zajmuje się również muzyką. Jako piosenkarka na koncie kilkanaście singli i jedną płytę studyjną pt. „Omamy”.

To jednak nie wszystko. Miała okazję w tym roku współprowadzić festiwal Top of the Top w Sopocie. Ponadto będzie jurorką w „Mam Talent”.

Zobacz także: Grzegorz Markowski i córka mają apel. „Zrobimy to z radością”

Julia Wieniawa o hejcie

Teraz Julia Wieniawa pojawiła się też jako gość w programie „Top model”. Rozmawiała z uczestniczkami show o hejcie.

Jest takie powiedzenie: „żyj i pozwól żyć innym”. Niestety nie każdy się do niego stosuje. Stąd hejt jest wszechobecny. Wielu komentujących w Internecie nie zważa na uczucia innych i rozsiewa w sieci negatywne, a wręcz obraźliwe sądy na temat innych, szczególnie znanych osób.

Zobacz także: Marcin Tyszka reaguje na krytykę programu „Top Model”. Nie gryzł się w język

Ofiarą hejtu i ostrej krytyki padła też Wieniawa. I to nie tylko ze strony internautów, ale też innych znanych osób z branży. Krytyk muzyczny Robert Kozyra na wieść o tym, że Wieniawa zostanie jurorka „Mam Talent”, wypalił w rozmowie z Plejadą:  

Jestem zdumiony decyzją TVN, by lubianą i utalentowaną aktorkę Małgorzatę Foremniak zastąpić drętwą pseudoaktorką i udającą piosenkarkę, niezdolną Julią Wieniawą. 

Teraz 24-latka wyjawiła, że m.in. takie słowa miały wpływ na obniżenie jej pewności siebie. I to do tego stopnia, że myślała nad tym, czy nie odwołać swoich koncertów. 

Słyszałam tyle razy: nie umiesz śpiewać, po co ona występuje na jakimś festiwalu itd. Miałam wtedy takie myśli, że może odwołam koncert – zwróciła się do aspirujących modelek w „Top model”. 

Po chwili jednak gwiazda dodała, że jeśli nam na czymś zależy, to nie możemy się poddać takiemu zwątpieniu.

Nie! Wtedy trzeba powiedzieć: nie dam im tej satysfakcji i udowodnię, że się mylą. Także wy zróbcie to również dzisiaj – podkreśliła.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!