Marcin Tyszka reaguje na krytykę programu "Top Model". Nie gryzł się w język » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Marcin Tyszka reaguje na krytykę programu „Top Model”. Nie gryzł się w język

Marcin Tyszka reaguje na krytykę programu „Top Model”. Nie gryzł się w język

Marcin Tyszka to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest nie tylko jednym z najbardziej znanych polskich fotografów, ale również — jurorem w „Top Model”. Gdy pojawiła się krytyka, bronił programu jak lew!

Fani programu „Top Model” obecnie śledzą losy uczestników najnowszego — już 12! — sezonu, który ruszył 2 września tego roku. Do tej pory stacja TVN zdążyła wyemitować łącznie cztery odcinki. W trakcie ostatniego z produkcji odpadła Zoja Sinitchine. Młoda kobieta usłyszała jednak wiele ciepłych słów od Joanny Krupy, przekonanej, że była podopieczna ma prawdziwy talent.

Masz dar od Boga. Wykorzystaj to, dobra? — wspierała byłą uczestniczkę „Top Model” Joanna Krupa.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl

Marcin Tyszka staje w obronie „Top Model”

Jako juror „Top Model” Marcin Tyszka odznacza się nie tylko profesjonalizmem, lecz także ciętym językiem, na który modele i modelki reagują w różny sposób. Jedni uczestnicy traktują uwagi osobiście, inni — biorą je do serca i starają się wdrożyć polecane zmiany w życie, co pozwala im udoskonalić swój zawodowy warsztat.

Zobacz także: Artur Barciś w nowej roli. „Boże, jaki ty jesteś przystojny!” [TYLKO U NAS]

Ostatnio jednak krytyka spadła nie na Marcina Tyszkę, a twórców programu „Top Model”. Powód? Niektórym widzom nie spodobały się konkurencje, w trakcie których uczestnicy próbują swoich sił w wyzwaniach analogicznych do tych, przed jakimi stają prawdziwi modele i modelki. Zdaniem sceptyków w rzeczywistości nie mają one wiele wspólnego z modelingiem.

Marcin Tyszka nie zamierzał zostawić tych zarzutów bez odpowiedzi. Juror programu odniósł się do wyzwania polegającego na tym, by zaprezentować stroje w fotelu obrotowym, a następnie wziąć udział w sesji zdjęciowej 35 metrów nad ziemią.

Ciekawe czy jury też by taki challenge zrobili? — zarzuciła twórcom „Top Model” jedna z użytkowniczek Instagrama.

Zobacz także: Sylwia Peretti: tak jej syn spędził ostatni rok życia. Aż łzy cisną się do oczu

Co na takie zarzuty odpowiedział Marcin Tyszka? Juror „Top Model” zwrócił uwagę, że przecież jury jak najbardziej wzięli udział w tym „challenge”, na co dowód stanowi jeden z ostatnich spotów promocyjnych hitu TVN.

Polecam spot reklamowy programu, Nagrany z nami dokładnie tak samo — odparł Marcin Tyszka na Instagramie.

Zobacz także: Ten album zmienił bieg jej kariery. Cher wyda reedycję kultowego krążka

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!