Julia Wieniawa w jury "Mam talent". Zarobki młodej gwiazdy będą imponujące » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Julia Wieniawa w jury „Mam talent”. Zarobki młodej gwiazdy będą imponujące

Julia Wieniawa w jury „Mam talent”. Zarobki młodej gwiazdy będą imponujące

Ta wiadomość wprawiła fanów Julii Wieniawy w euforię. Młoda gwiazda przyjęła ofertę od TVN i zasiądzie w jury nowego sezonu „Mam talent”. Wyciekły informacje, ile może na tym zarobić. Będziecie w szoku.

Wiadomość o tym, że Julia Wieniawa zajmie fotel jurorki „Mam talent”, została oficjalnie ogłoszona w ubiegłą sobotę 19 sierpnia. Poza aktorką występy uczestników będą oceniać również Agnieszka Chylińska oraz Marcin Prokop.

W 15. edycji show do grona jurorskiego dołączy Julia Wieniawa – wszechstronna artystka młodego pokolenia – potwierdzono na stronie TVN.

Zobacz też: Rihanna po raz drugi została mamą. Trzymała to w tajemnicy

Julia Wieniawa w „Mam talent”. Ile zarobi?

„Super Express” dotarł do informacji, na jakie zarobki może liczyć „Mam talent”. Z doniesień wynika, że spośród całego jury hitu TVN to właśnie Julia Wieniawa otrzyma najwyższe wynagrodzenie za ocenianie wysiłków uczestników. Z relacji informatora magazynu wynika, że negocjacje z reprezentantami młodej gwiazdy nie należały do najłatwiejszych.

Program wymaga zaangażowania – castingi odbywają się w różnych miastach Polski i trwają kilkanaście dni, potem dochodzą nagrania odcinków na żywo. Julia jest aktywna zawodowo na innych polach – nie tylko filmowych, teatralnych, ale i muzycznych. Pogodzenie tego z programem będzie nie lada wyzwaniem – wyjawił informator „Super Expressu”.

Zobacz też: Wulgarne hasło na festiwalu TVN. Muniek Staszczyk nagle zrzucił kurtkę

Ostatecznie Julia Wieniawa, jeśli wierzyć relacjom z dziennika, może otrzymać za jurorowanie w jednym sezonie „Mam talent” nawet pół miliona złotych. Nic dziwnego, że redaktorzy polskiej edycji magazynu „Forbes” oszacowali wartość osobistej marki piosenkarki na 134 miliony złotych. Oznacza to, że jest 14. — pod tym względem — gwiazdą w Polsce. To automatycznie przekłada się na możliwość negocjowania m.in. lepszych kontraktów reklamowych.

Na razie nie wiadomo, czy Julia Wieniawa zostanie w „Mam talent” na dłużej. Co ciekawe Agnieszka Chylińska, która znacznie dłużej pojawia się w „Mam talent”, ma zarabiać „zaledwie” 300 tys. zł. za sezon.

Zobacz też: Zborowska spotykała się ze znanym muzykiem. Poznali się w niecodzienny sposób