Rihanna po raz drugi została mamą. Podano płeć dziecka
Strona Główna > Rihanna po raz drugi została mamą. Trzymała to w tajemnicy

Rihanna po raz drugi została mamą. Trzymała to w tajemnicy

Z ostatnich informacji amerykańskich mediów wynika, że Rihanna i A$AP Rocky powitali na świecie swoje drugie dziecko. Podano, że piosenkarka urodziła syna. Miało to się stać już 3 sierpnia, ale barbadoska gwiazda nie pochwaliła się jeszcze dobrą nowiną z opinią publiczną.

O drugiej ciąży Rihanny wiadomo było od lutowego finału Super Bowl. Podczas słynnego Halftime Show artystka dała głośny koncert, na którym jej kostiumy nie tylko nie tuszowały, ale wręcz uwydatniały ciążowy brzuch.  

Niebawem gwiazda z Barbadosu przyznała, że przypuszczenia fanów, iż spodziewa się ona swojego drugiego dziecka wraz z amerykańskim raperem A$AP Rockym, są słuszne. Pierwszą pociechę, syna RZA Athelstona Mayersa, para powitała na świecie w maju zeszłego roku.  

Zobacz także: Kim była Ewka z piosenki Perfectu? „Wibracje między nami zaistniały”

Rihanna urodziła. Wraz z A$AP Rockym mają drugiego syna 

Teraz media w USA obiegła informacja o tym, że Rihanna już urodziła drugie dziecko. TMZ przekazało, że piosenkarka i A$AP Rocky doczekali się kolejnego syna. Ten, tak jak jego starszy brat, podobno nosi imię na literę “R”.  

W Los Angeles Rihanna urodziła drugie dziecko (…). Jest to syn. Nie znamy na razie jego imienia, ale z naszych źródeł wiemy, że zaczyna się ona na ‘R’” – sprecyzował tabloid. 

Zobacz także: Trojanowska nie zamierza występować z Zenkiem Martyniukiem

Głośna ciąża Rihanny i potajemne narodziny syna? 

Tak podczas pierwszej, jak i drugiej ciąży, Rihanna często chwaliła się wyraźnymi ciążowymi krągłościami. Pojawiała się wraz z A$AP Rockym na różnych głośnych wydarzeniach, takich jak choćby ceremonia rozdania Oscarów czy MET Gala.  

Podczas drugiej z imprez udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że inaczej niż podczas pierwszej ciąży, “nie miała teraz zachcianek”, ale zamiast tego mierzyła się z “mnóstwem mdłości”. – Wszystko jest inaczej, ale ogólnie czuję się dobrze i jestem pełna energii – zapewniała przy tym.  

Zobacz także: Zborowska spotykała się ze znanym muzykiem. Poznali się w niecodzienny sposób

Potem w lipcu zniknęła z radaru. Tymczasem z ustaleń TMZ wynika, że swoje drugie dziecko barbadoska piosenkarka powiła w istocie już 3 sierpnia, ale do teraz nie powiadomiła o tym swoich fanów ani mediów.

Rihanna urodziła w tajemnicy, na początku tego miesiąca” – wskazywało TMZ na podstawie doniesień swoich informatorów.