Justyna Steczkowska ujawnia szczegóły Eurowizji. Ma już piosenkę! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Justyna Steczkowska ujawnia szczegóły Eurowizji. Ma już piosenkę!

Justyna Steczkowska ujawnia szczegóły Eurowizji. Ma już piosenkę!

Justyna Steczkowska chciałaby reprezentować Polskę podczas nadchodzącej Eurowizji. Poinformowała, że przygotowała nawet stosowną piosenkę. Gwiazda weźmie udział w preselekcjach. Czy osiągnie lepszy wynik niż prawie 30 lat temu?

,

Justyna Steczkowska ma mocną pozycję na polskiej scenie. Natomiast Eurowizja to konkurs oglądany przez miliony Europejczyków. Gwiazda w przeszłości reprezentowała nasz kraj podczas wydarzenia. Nie poszło jej wtedy najlepiej. Teraz chciałaby spróbować jeszcze raz. Ma już nawet piosenkę, której celem będzie zachwycenie europejskich słuchaczy.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Justyna Steczkowska na Eurowizji

Eurowizji nieustannie budzi wielkie emocje. Polska w ostatnich latach jednak nie ma szczęścia. Nasi reprezentanci jeszcze nigdy nie wygrali konkursu. Najbliżej była Edyta Górniak, która zajęła drugie miejsce. To jednak wydarzyło się w 1994 roku.

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak pojedzie na Eurowizję? Gwiazda odpowiedziała na prośby fanów

Rok później Polskę reprezentowała Justyna Steczkowska. Wykonała utwór “Sama”. W tym przypadku nie było jednak tak pięknie. Gwiazda zajęła bowiem dopiero 18. miejsce. To zdecydowanie nie jest wynik, z którego byłaby zadowolona.

Wracałam bardzo smutna, zapłakana, że to tak się nie udało, ale bez żalu do nikogo, bo bez sensu mieć żal do kogokolwiek – mówiła przed laty dla Plejady.

Teraz okazało się, że Justyna Steczkowska chciałaby znów wziąć udział w Eurowizji. Piosenkarka poinformowała o tym swoich fanów w mediach społecznościowych. Co więcej, ma mieć już przygotowaną piosenkę.

Zobacz także: To wideo nagrała Doda. Agresywna reakcja internautów. „Tragedia”

Jeszcze jedna szansa?

Justyna Steczkowska opublikowała wpis na Instagramie. Możemy przeczytać, że nagrała utwór z Hotelem Torino, czyli z Patrykiem Kumórem i Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem. Byli oni odpowiedzialni za eurowizyjne piosenki w 2020 oraz 2022 roku.

Niebawem zaprezentuję Wam to, co stworzyliśmy z Hotelem Torino do preselekcji na Eurowizję 2024 – poinformowała gwiazda.

Zobacz także: Sanah w filmie? Tym piosenkarka zaskoczy fanów

Justyna Steczkowska na pewno da z siebie wszystko. Teraz posiada o wiele więcej doświadczenia niż w 1995 roku. Być może pójdzie jej lepiej niż wtedy. Jej fani wydają się być przekonani, że jest najlepszym wyborem do nadchodzącej Eurowizji. Napisali wiele pełnych nadziei oraz wsparcia komentarzy.

“W ciemno wiem, że to idealny wybór na Eurowizję!
“Mamy nadzieję, że plany eurowizyjne na przyszły rok się spełnią i zostaniesz naszą reprezentantką”
“Nie mogę się doczekać aż usłyszę piosenkę na Eurowizję”
Trzymamy kciuki za Eurowizję!
“Mam nadzieję, że zobaczymy panią na Eurowizji” – piszą fani.

Zobacz także: Jakiej muzyki słuchają Polacy? Oto lista Spotify Wrapped 2023

Czy Twoim zdaniem Justyna Steczkowska powinna reprezentować Polskę podczas Eurowizji 2024?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Autor:

Zobacz więcej >