Kasia Kowalska przyłapana z nowym mężczyzną. Jest znanym stylistą » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kasia Kowalska przyłapana z nowym mężczyzną. Jest znanym stylistą

Kasia Kowalska przyłapana z nowym mężczyzną. Jest znanym stylistą

Ostatnio o Kasi Kowalskiej znów zrobiło się głośno w mediach. Wszystko za sprawą oskarżeń, jakie wobec piosenkarki po latach wysnuł jej były partner – Kostek Yoriadis. Teraz przyłapano ją z tajemniczym mężczyzną.

Kasia Kowalska to znana i ceniona piosenkarka, rockowa, kompozytorka i autorka tekstów. Swoją karierę rozpoczynała w zespole Roberta Amiriana. Dziś trudno uwierzyć, że w przemyśle muzycznym obecna jest od 30 lat!

TOP 500 Radia Złote Przeboje. Kliknij tutaj, oddaj głos na ulubioną piosenkę i zgarnij nagrodę!

Artystka swoją działalność solową rozpoczęła w 1994 roku i do tej pory wydała 9 albumów studyjnych, które spotkały się z ciepłym przyjęciem słuchaczy i krytyków muzycznych. Już pierwszy krążek wokalistki zatytułowany „Gemini”, który na rynku ukazał się 18 września 1994 roku, sprzedał się w nakładzie ponad 400 tysięcy egzemplarzy i uzyskał status podwójnej platyny.

Zobacz także: Wyciekł raport z autopsji Kurta Cobaina. Zawiera nowe szczegóły

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Kasia Kowlaska nie ma szczęścia w miłości

Choć jej kariera jest niezwykle udana, artystka nie ma zbytniego szczęścia w miłości. Co prawda, doczekała się dwójki dzieci, jednak nie znalazła miłości na całe życie. Jej burzliwy związek z muzykiem Kostkiem Yoriadisem, z którym ma dorosła już córkę Olę, rozpadł się, w momencie, kiedy córka pary przyszła na świat. Nieprzyjemne przeżycia, jakie towarzyszyły tej romantycznej relacji, z pewnością odbiły się na piosenkarce. Ta w wywiadzie dla „Kanału Sportowego” wyznała, iż ma raczej pesymistyczne podejście do życia oraz romantycznych relacji. Oczywiście częste koncerty również nie sprzyjają stworzeniu trwałego związku.

Zobacz także: AC/DC szykują się do powrotu na trasę. W składzie zabraknie ważnego członka formacji

Kowalska przyłapana z mężczyzną

Piosenkarka stara się strzec swojej prywatności. Nie odniosła się również do oskarżeń, które wobec niej wysnuł niedawno były partner Kostek Yoriadis. Według muzyka nieprawdziwe są słowa Kowlaskiej, która przez lata twierdziła, iż ten stosował wobec niej przemoc.

Kowalska została przyłapana przez fotoreporterów, kiedy opuszczała swoją posiadłość na warszawskim Żoliborzu. Jak się okazuje, artystka nie była sama. Według doniesień portalu Shownews, Kowalska, która tego dnia była nieco zamyślona, opuściła dom w towarzystwie stylisty związanego z show-biznesem – Maciej Spadło.

Zobacz także: Historia zatoczyła koło. Ville Valo reaktywował sylwestrową tradycję [RELACJA]

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Lubisz twórczość Kasi Kowalskiej?

Autor:

Zobacz więcej >