Każda Polka chciała zobaczyć go w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego odmawiał?
Wśród gwiazd, jakie stanęły do walki o Kryształową w programie "Taniec z gwiazdami", pojawił się Maciej Zakościelny. W najnowszym wywiadzie zdradził, dlaczego mimo propozycji, nie pojawił się wcześniej w tanecznym show.
Wraz z rozpoczęciem jesieni do ramówek poszczególnych stacji powracają uwielbiane przez widzów programy rozrywkowe oraz seriale. Jednym z nich jest "Taniec z gwiazdami", który 15 września zadebiutował na ekranie z nowym sezonem i zachwycił fanów. Do walki o Kryształową Kulę po raz kolejny stanęły największe gwiazdy z polskiego show-biznesu.
Rozwiąż quiz o wakacyjnych hitach. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…
W tanecznym show zobaczymy m.in. Majkę Jeżowską, Julkę Żugaj, Filipa Bobka czy też – Macieja Zakościelnego. W jednym z ostatnich wywiadów ten ostatni zdradził, że propozycję, by stanąć do walki o Kryształową Kulę, po raz pierwszy otrzymał już ponad 10 lat temu! Dlaczego aktor nie zdecydował się wcześniej na udział w programie i co sprawiło, że zmienił decyzję?
"Taniec z gwiazdami" walczył o udział aktora?
Maciej Zakościelny karierę aktorską rozpoczął na początku lat 2000. Aktor w postać podkomisarza Marka Brodeckiego w serialu "Kryminalni", co pozwoliło mu rozwinąć skrzydła w branży. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła mu rola filmie "Tylko mnie kochaj".
Zobacz także: To miał być ostatni album Perfectu. W latach 90. dokonali niemożliwego!
Równolegle z rozwojem w branży aktorskiej, Zakościelny otrzymywał także propozycje, by wystąpić w programie "Taniec z gwiazdami". Dlaczego nigdy nie podjął się tej współpracy? W rozmowie z Jastrząb Post ujawnił, że priorytetem było dla niego aktorstwo.
Tak, miałem propozycję już wcześniej, nawet kiedy ten program się zaczynał, były tam lata 2000, 2006, 2005, 2004... Wtedy zaczynałem stawiać tak naprawdę pierwsze kroki w aktorstwie, poważnym aktorstwie i wydawało mi się, że tamten świat jest jeszcze niezgłębiony przeze mnie, a to było moje marzenie, żeby tam być. Więc jakby nie miałem przestrzeni na taki program.
Teraz aktor wyjawił, że "Taniec z gwiazdami" postrzega jako nowe wyzwanie, którego podejmie się z przyjemnością. Wyznał także, że jest "dużo bardziej świadomy" i wie, że teraz znacznie lepiej uda mu się wykorzystać powierzoną przez produkcje programu szansę.
Teraz, po blisko dwudziestu paru latach bycia w zawodzie aktora, i na scenie, i przed kamerą, tak poczułem, że to jest jakieś fajne wyzwanie, nowe. I to jest taki świat, w którym chciałbym trochę pobyć.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!