Klaudia Halejcio pokazała taras i basen. "Raj na ziemi" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Klaudia Halejcio pokazała taras i basen. „Raj na ziemi”

Klaudia Halejcio pokazała taras i basen. „Raj na ziemi”

Klaudia Halejcio lubi dzielić się z fanami tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Teraz pokazała, jak wyglądają jej wyremontowany taras i efektowny basen. Niedawno też aktorka wyznała, że jej willa na Ursynowie jest warta po ulepszeniach więcej niż 9 mln zł.

Co jakiś czas w mediach pojawia się nazwisko Klaudia Halejcio. Równie dużo jak o jej działalności w mediach, mówi się o 33-letniej aktorce i prezenterce w kontekście jej drogiego domu.  

Zobacz także: Hugh Jackman rozwodzi się po 27 latach małżeństwa. To szok

Willa Klaudii Halejcio 

W 2021 r. Klaudia Halejcio i jej partner, a obecny narzeczony, przedsiębiorca Oskar Wojciechowski zostali rodzicami małej Nel. Wtedy też para kupiła wspólnie mającą 500 m2 luksusową willę na Ursynowie.

Znalazłam osobę, z którą mogłam się połączyć, z którą mogłam wspólnie kupić ten dom. Sprzedałam swoje mieszkania, na które bardzo długo pracowałam (…). Nigdy w życiu ani Oskar, ani ja oddzielnie nie kupilibyśmy takiego domu, bo nawet nas nie byłoby na to stać – zastrzegała w rozmowie z Plotkiem aktorka.

Posiadłość ma osiem pokoi, małą salę kinową i saunę. Wnętrza, podobnie jak zewnętrzny wygląd budynku są utrzymane w nowoczesnym stylu. Wówczas całość była warta 9 mln zł.

Przez ostatnie dwa lata dom przeszedł jednak kilka remontów i ulepszeń. Halejcio zdradziła Pudelkowi, że dzięki temu jego cena wyraźnie wzrosła i sięga „pewnie więcej” niż 12 mln zł. Podkreśliła, że w końcu przecież „inflacja rośnie”.

Zobacz także: Taylor Swift spotyka się z futbolistą polskiego pochodzenia? Brat sportowca zabrał głos

Klaudia Halejcio chwali się tarasem i basenem 

Halejcio postanowiła również zagospodarować lepiej przestrzeń wokół willi. Na Instagramie zamieściła teraz zdjęcia pokazujące jej nowy taras i basen. Są równie eleganckie i proste w formie jak sam dom.  

Choć lato się kończy, nasz ogród jest w pełnym rozkwicie! Ostatnio skończyliśmy nasz basenowy raj, a teraz pracujemy nad resztą ogrodu. Jesteśmy właśnie w połowie projektu! Czy chcielibyście, żebym podzieliła się z Wami naszymi dotychczasowymi osiągnięciami i stworzyła wirtualny tur? Dajcie znać w komentarzach! Jakie części ogrodu Was najbardziej ciekawią? – napisała pod postem aktorka. 

Zobacz także: Co było przyczyną rozwodu Joanny Liszowskiej? Jej były mąż wyznał prawdę

Internauci podzielali zachwyt celebrytki. „Masz dom moich marzeń”, „Raj na ziemi zdecydowanie”, „Przeeeeboskoooo”, „Przepiękny” – oceniali w komentarzach.