Reklama w Radiu Złote Przeboje

Skontaktuj się z nami, aby efektywnie zareklamować swoją firmę!

Wybierz z poniższej listy osobę, reprezentującą region, w którym znajduje się siedziba Twojej firmy lub znajdź ją tutaj. W możliwie krótkim czasie postaramy się przygotować ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu. Do usłyszenia!

Kontakty w regionach

REGION CENTRALNY

Województwa: mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie

Karolina Kurkowska
Dyrektor regionalny
karolina.kurkowska@doradztwomediowe.pl
tel. 510 022 415

Beata Muchorowska-Bryk
Zastępca dyrektora regionu centralnego
beata.muchorowska-bryk@doradztwomediowe.pl
tel. 507 008 839

REGION PÓŁNOCNO-ZACHODNI

Województwa: wielkopolskie, zachodniopomorskie, łódzkie

Piotr Kwiatkowski
Dyrektor regionalny
piotr.kwiatkowski@doradztwomediowe.pl
tel. 507 095 147

Katarzyna Guzewska
Zastępca dyrektora regionu północno-zachodniego
katarzyna.guzewska@doradztwomediowe.pl
tel. 507 094 255

REGION POŁUDNIOWO-ZACHODNI

Województwa: dolnośląskie, opolskie, lubuskie

Aneta Pasieka
Dyrektor regionalny
aneta.pasieka@doradztwomediowe.pl
tel. 71 371 76 03; 507 095 175

Jolanta Banaszyk
Zastępca dyrektora regionu południowo-zachodniego
jolanta.banaszyk@doradztwomediowe.pl
tel. 507 008 811

REGION POŁUDNIOWO-WSCHODNI

Województwa: małopolskie, śląskie, podkarpackie

Katarzyna Gralak
Dyrektor regionalny
katarzyna.gralak@doradztwomediowe.pl
tel. 12 299 57 61, 510 022 118

Marcin Zięciak
Zastępca dyrektora regionu południowo-wschodniego
marcin.zieciak@doradztwomediowe.pl
tel. 507 094 294

REGION PÓŁNOCNO-WSCHODNI

Województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

Katarzyna Wójcik-Śliwińska
P.O. dyrektora regionalnego
katarzyna.wojcik-sliwinska@doradztwomediowe.pl
tel. 603 089 479

CENTRALA DZIAŁU SPRZEDAŻY

Adam Kościelski
Dyrektor sprzedaży bezpośredniej
adam.koscielski@doradztwomediowe.pl

Aneta Anikiej
Dyrektor działu wsparcia
aneta.anikiej@doradztwomediowe.pl
tel. 507 095 672

Joanna Garbaczewska
Dyrektor rozwoju oferty internetowej
joanna.garbaczewska@doradztwomediowe.pl
tel. 666 008 180