Krzysztof Ibisz pogrążony w żałobie. Nie żyje Ewa Gawrońska-Ibisz » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Krzysztof Ibisz pogrążony w żałobie. Nie żyje Ewa Gawrońska-Ibisz

Krzysztof Ibisz pogrążony w żałobie. Nie żyje Ewa Gawrońska-Ibisz

Krzysztof Ibisz stracił bliską osobę. Zmarła Ewa Gawrońska-Ibisz, czyli macocha dziennikarza i matka jego przyrodniej siostry Marii.

Krzysztof Ibisz karierę telewizyjną rozpoczął na początku lat 90. Dziś jest zaliczany do grona najbardziej znanych i lubianych dziennikarzy i prezenterów. Od lat związany jest z telewizją Polsat. Na swoim koncie ma także epizodyczne występy w filmach oraz w przedstawieniach teatralnych.

Krzysztof Ibisz wraz ze swoją przyrodnią siostrą Marią umieścili nekrolog, w którym informują o śmierci drugiej żony ojca dziennikarza – Ewy Gawrońskiej-Ibisz.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Choć dziennikarz wychowywał się z matką, to często odwiedzał swojego ojca. Udało mu się zbudować bliską i serdeczną więź z jego nową rodziną – żoną Ewą oraz przyrodnią siostrą Marią. Ojciec Krzysztofa Ibisza Zmarł w wieku 86 lat cztery lata temu.

Zobacz także: Uczestniczka „Milionerów” zdębiała, gdy Urbański przeczytał pytanie. Znaliście odpowiedź?

Rodzina Krzysztofa Ibisza pogrążona w żałobie

W nekrologu zamieszczonym przez dziennikarza i jego siostrę na łamach nekrologi.wyborcza.pl możemy przeczytać:

Z przykrością zawiadamiamy, że odeszła od nas ukochana Mama, Siostra, Przyjaciółka, Opiekunka, mgr inż. Ewa Gawrońska-Ibisz Absolwentka Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki, Pracownik Instytutu Technologii Elektronowej PAN, Współzałożycielka jednej z pierwszych szkół społecznych w Warszawie podstawówki nr 15 STO. Nauczycielka matematyki i języka angielskiego. Melomanka

Zobacz także: Zagrał w nowym „Znachorze”. Leszek Lichota: „Wiem, co wisi w powietrzu” [TYLKO U NAS] 

Kiedy pogrzeb Ewy Gawrońskiej-Ibisz?

Z zamieszczonego nekrologu możemy również dowiedzieć się, na kiedy zaplanowano pogrzeb zmarłej Ewy Gawrońskiej-Ibisz, która dołączy do swojego męża Władka:

Msza święta żałobna zostanie odprawiona w poniedziałek 2 października 2023 r. o godzinie 11.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny przy ul. Żytniej 1 w Warszawie, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu na Cmentarzu w Wilanowie. Ewa dołączy do swojego ukochanego męża Władka. Wszystkich Życzliwych Jej pamięci oraz chcących wesprzeć Rodzinę powiadamiamy w głębokim bólu i smutku. Córka Maria Ibisz i Krzysztof Ibisz

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!