Krzysztof Zalewski szykuje duże zmiany. Takie postanowienie noworoczne ma piosenkarz » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Krzysztof Zalewski szykuje duże zmiany. Takie postanowienie noworoczne ma piosenkarz

Krzysztof Zalewski szykuje duże zmiany. Takie postanowienie noworoczne ma piosenkarz

Krzysztof Zalewski to jeden z artystów, którzy mogą pochwalić się dużym gronem oddanych fanów. Wkrótce piosenkarz będzie miał dla nich niespodziankę. Artysta wyjawił, że niebawem skończy pracę nad swoją nową płytą. Wokalistę czeka również w nadchodzących tygodniach mała rewolucja. Jaką zmianę postanowił wprowadzić w życie 39-latek?

,

Krzysztof Zalewski jest obecnie jednym z najbardziej popularnych polskich piosenkarzy. Pierwsze kroki na scenie artysta stawiał już w 2003 roku. Wówczas początkujący gwiazdor został zwycięzcą emitowanego na Polsacie talent show „Idol”. Rok później na sklepowe półki trafił jego debiutancki album, zatytułowany „Pistolet”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Zaczynał w „Idolu”. Dziś słuchają go tysiące fanów

Mimo udanego debiutu Krzysztof Zalewski na pewien czas zawiesił solową karierę muzyczną. Przez kolejne lata po wydaniu pierwszej płyty piosenkarz spełniał się w roli instrumentalisty takich artystów, jak Katarzyna Nosowska i Monika Brodka oraz grup Nie-bo i Hey. Wokalista był również członkiem zespołów Japoto i Muchy.

Do nagrywania własnej muzyki Krzysztof Zalewski powrócił dopiero w 2014 roku. Od tego czasu piosenkarz zdążył wydać już cztery albumy solowe. Ostatni z nich miał premierę w 2020 roku. Do najpopularniejszych utworów artysty należą „Miłość miłość”, „Kurier”, „Annuszka” oraz „Tylko nocą”.

Zobacz także: Zbliża się wielki powrót Katy Perry? „To coś wyjątkowego”

Krzysztof Zalewski w studiu. Piosenkarz kończy nagrywać nowy album

Dziś Krzysztof Zalewski zajmuje czołowe miejsce wśród najbardziej znanych polskich artystów muzycznych. Piosenkarzowi udało się zgromadzić wokół siebie grono wiernych fanów, którzy chętnie kupują jego płyty i często jeżdżą na jego koncerty.

Artysta bardzo ceni sobie wsparcie ze strony swoich słuchaczy i stara się utrzymywać z nimi jak najlepszy kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedawno 39-latek wyjawił w sieci, że materiał na jego nadchodzącą płytę jest już prawie skończony. Kiedy premiera krążka? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

To jednak nie koniec nowości, jakimi podzielił się piosenkarz z internautami. Okazuje się, że z okazji nadchodzącego nowego roku Krzysztof Zalewski postanowił ustanowić sobie pewne postanowienie. Jak zdradził wokalista, jego plan na najbliższe miesiące to zerwanie z nałogiem, jakim jest palenie papierosów.

Rejestracja szkiców ostatnich piosenek i palenie ostatnich papierosów – napisał pod najnowszym zdjęciem na Instagramie artysta.

Zobacz także: Doda odniosła się do plotek o bajońskich kwotach za występ noworoczny. „Oszalałeś?”

Krzysztof Zalewski podzielił się postanowieniem noworocznym. Fani przesyłają słowa wsparcia

Pokonanie nałogu będzie dla Krzysztofa Zalewskiego sporym wyzywaniem. Piosenkarz pali papierosy już od kilku lat i do tej pory nie udało mu się zwalczyć tego szkodliwego przyzwyczajenia. W wytrwaniu przy swojej decyzji wspierają go jednak fani. Pod najnowszym postem artysty na Instagramie pojawiło się wiele słów otuchy oraz rad, które mogą pomóc mu uporać się z uzależnieniem.

To ja rzucam z Tobą, żeby mnie było stać na Twoje winyle. Powodzenia!

Trzymam kciuki! Sama rzuciłam 7 lat temu w Nowy Rok i było to najlepsze, co mogłam dla siebie zrobić. Niesamowite uczucie wolności.

Pierwsze moje papierosy – malboro. Czerwone. Kupione po maturach. Na szczęście rzuciłam. Życie staje się piękniejsze. Wiem co piszę.

Krzychu, też rzucam od nowego roku! Powodzenia!

Trzymam kciuki! Najważniejsze to mocne postanowienie – piszą fani piosenkarza pod jego najnowszym zdjęciem na Instagramie.

Czekacie na nową płytę Krzysztofa Zalewskiego?

Zobacz także: To oburzyło Tomasza Kota. Znany aktor opublikował w sieci oświadczenie

Czy śledzisz karierę Krzysztofa Zalewskiego?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Autor:

Zobacz więcej >