Łukasz Nowicki zostanie ministrem? Nowa posada aktora zaskakuje » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Łukasz Nowicki zostanie ministrem? Nowa posada aktora zaskakuje

Łukasz Nowicki zostanie ministrem? Nowa posada aktora zaskakuje

Łukasz Nowicki podjął jakiś czas temu decyzję o odejściu z „Pytania na Śniadanie”. Podkreślił, że zrobił to, aby skupić się na innych celach. Chciał poświęcić więcej czasu rodzinie i nowym wyzwaniom zawodowym. Czy spodziewaliście się jednak, że nowym miejscem pracy aktora będzie… sejm?

Łukasz Nowicki jest prowadzącym popularnego teleturnieju „Postaw na milion”. Ochoczo poświęcił się także nowej pracy, która stała się jednocześnie jego pasją. Chodzi tu o nowy projekt zawodowy aktora – podcast „Z Nowickim Po Drodze”. Nie jest to jednak koniec wyzwań, które postawił przed sobą mężczyzna. Grywa on w spektaklach, na deskach warszawskiego teatru Capitol. Okazuje się, że przygotowuje się teraz do zupełnie nowej roli – ministra.

Zobacz także: Rod Stewart w Łodzi! To powiedział do Polaków

Aktor pożegnał się w czerwcu z „Pytaniem na Śniadanie”

Łukasz Nowicki prowadził „Pytanie na Śniadanie” przez 13 lat. Ostatni, śniadaniowy duet tworzył wraz z Małgorzatą Opczowską. Po czerwcowej decyzji o pożegnaniu się aktora z programem, została ona partnerką Roberta Koszuckiego. Po odejściu Nowickiego z formatu, plotkowano o jego nowych projektach zawodowych i zgrzytach z poprzednim pracodawcą. Niebawem zdementował on jednak te doniesienia.

Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest, że chcę więcej czasu poświęcić rodzinie, podcastowi „Z Nowickim Po Drodze” i teatrowi – wyjawił wówczas na swoim Instagramie.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor spotkała się z Jannem. Padły wzruszające słowa

Łukasz Nowicki zostanie… ministrem sprawiedliwości!

Poza prowadzeniem teleturnieju „Postaw na milion” i rozkręcaniem podcastu, gwiazdor rozwija także biznes w Albanii. Zakupił on i wyremontował dwa apartamenty nad morzem. Zrobił to w celach zarobkowych, z myślą o ich wynajmie. Nieruchomości usytuowane są niedaleko greckiej wyspy Korfu. Teraz Łukasz podejmie kolejne wyzwanie i będziemy go mogli zobaczyć w zupełnie nowej odsłonie.

Trwają właśnie próby do nowej sztuki z Łukaszem Nowickim w roli głównej. Będzie to objazdowy spektakl pod tytułem „Miłość i polityka”, w reżyserii Anny Oberc. Aktor podejmie nowe wyzwanie i wcieli się w nim, we francuskiego ministra sprawiedliwości – Bertranda Guérauda. Polityk jest powszechnie znany z miłości do żony i ojczyzny, jednak jego największą wadą jest słabość do pieniędzy.

By dorobić się fortuny, prowadzi podejrzane interesy i notorycznie łamie prawo. Przez lata pławi się w luksusach i prowadzi życie jak z bajki. Nie spodziewa się, że w jednej sekundzie cały jego świat może lec w gruzach. A wszystko za sprawą teczki z kompromitującymi go materiałami, która trafiła w niepowołane ręce. Jak wysoką cenę będzie w stanie zapłacić, żeby uniknąć skandalu? – czytamy na Facebooku Agencji Artystycznej „MUZA”.

Świat przedstawiony we francuskiej komedii, to przede wszystkim wielkie tajemnice, ogromne pieniądze i niezwykle wpływowi ludzie, którzy toczą o nie nieustanną walkę. W komedii pojawią się takie nazwiska jak: Łukasz Nowicki, Anna Oberc, Arkadiusz Smoleński i Krystian Wieczorek.

Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd odsłania prawdę o ludzkich namiętnościach i pokazuje, jak świat polityki wygląda od kuchni. A przy tym – bawi do łez. Skandalem byłoby jej nie zobaczyć! – czytamy dalej w poście.

Zobacz także: Oliwia Skrzypczyk wystąpiła w “The Voice of Poland”. Jest córką znanej wokalistki

Zobacz także: Skiba nie zaprosił wielu znajomych na ślub. Powód jest zaskakujący