Luna i zwycięzca Eurowizji razem. Nikt się tego nie spodziewał!
Luna reprezentowała Polskę podczas Eurowizji 2024. Okazuje się, że podczas konkursu wokalistka zawarła wiele znajomości, w tym także z Nemo — zwycięzcą muzycznego wydarzenia. Wspólnie wystąpili w teledysku do utworu "Eurostar". Czy coś ich łączy?
Luna, a właściwie Aleksandra Katarzyna Wielgomas, to polska wokalistka, która na szerszą skalę dała się poznać podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Młoda piosenkarka reprezentowała nasz kraj z utworem "The Tower". Mimo pozytywnych notowań bukmacherów nie udało jej się wystąpić w finałowej rywalizacji. Muzyczne wydarzenie pozwoliło jednak zaistnieć artystce w muzycznej branży, a także nawiązać wiele znajomości.
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…
Jak się okazuje, Luna oraz Nemo, czyli reprezentant Szwajcarii i jednoczesny zwycięzca Eurowizji 2024, po konkursie stali się dobrymi przyjaciółmi. Duet niejednokrotnie wstawiał do sieci wspólne zdjęcia, a teraz dodatkowo zaskoczył fanów! Wielgomas wystąpiła w teledysku do najnowszej piosenki szwajcarskiego artysty!
Luna i Nemo połączyli siły
Kilka dni temu premierę miała nowa piosenka Nemo pt. "Eurostar". 4 października na platformie YouTube opublikowano do niej teledysk. Ku zaskoczeniu fanów artysty, jedną z ról w klipie zagrała Luna. Sama piosenka jak dotąd zebrała niespełna 300 tysięcy wyświetleń i sporo pozytywnych komentarzy.
Zobacz także: Na tym hicie lat 80. zarobił kokosy. Nagrania były „okropnym” doświadczeniem
Nemo jest niesamowicie konsekwentny. Zwycięstwo w Eurowizji to dopiero początek. Wierzę, że jest na dobrej drodze, aby zostać wielkim artystą; Nie spodziewałem się tego; Świetna robota; Nie wiem dlaczego, ale ten utwór bardzo mnie uszczęśliwia — czytamy w komentarzach pod klipem.
Co ciekawe Luna nie jest jedyną eurowizyjną znajomą Nemo, która wzięła udział w nagraniach klipu. Na teledysku mamy także okazję zobaczyć dawną reprezentantkę Ukrainy Jerry Heil, grupę z Finlandii Windows95Man, kontrowersyjną Bambie Thug z Irlandii oraz Silvester Belt z Litwy.
Utwór opowiada o drodze, jaką Nemo przeszedł od udziału w Eurowizji do kariery, jaką rozwija obecnie. Młody muzyk nie zamierza próżnować i opublikował już listę koncertów na przyszły rok. Co ciekawe, wokalista odwiedzi nasz kraj aż trzy razy! Polscy fani będą mieli okazję zobaczyć go kolejno:
- 12 kwietnia 2025 – Progresja, Warszawa
- 14 kwietnia 2025 – B17, Poznań
- 15 kwietnia 2025 – Studio, Kraków
Ci bardziej dociekliwi internauci spekulują, że jednym z gości podczas koncertów szwajcarskiego artysty może być Luna! Na potwierdzenie tych informacji musimy jednak poczekać.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZłotePrzeboje.pl!