Marcin Dorociński podbije Azję? Zagra u cenionego reżysera
Strona Główna > Marcin Dorociński podbije Azję? Zagra u cenionego reżysera

Marcin Dorociński podbije Azję? Zagra u cenionego reżysera

Od niedawna możemy go oglądać w najnowszej części “Mission Impossible”. Teraz okazuje się, że Marcin Dorociński podbija rynek azjatycki. Pojawiły się pierwsze informacje o nowym filmie, w którym wystąpi polski aktor.

Marcin Dorociński nie ma chwili wytchnienia. Ostatnio zakończył udział w zdjęciach do nowego sezonu “Wikingów: Valhalli”. Niedawno premierę miał też film “Mission Impossible: Dead Reckoning Part One”, w którym również się udzielił. Teraz pojawiły się informacje o kolejnym filmie, w którym zobaczymy aktora. Tym razem spróbuje podbić rynek azjatycki. Zagra u cenionego koreańskiego reżysera. Czy to furtka do jeszcze większej rozpoznawalności na świecie?

Zobacz także: Piotr Gąsowski naprawdę to napisał. Nie miał zahamowań, gdy poszło o syna

Marcin Dorociński w azjatyckim kinie

Marcin Dorociński to jeden z niewielu polskich aktorów, któremu dobrze wiedzie się również poza krajem. Zagrał już w wielu zagranicznych filmowych przebojach, takich jak np. “Gambit królowej”, “Cape Town” czy “Małżeńskie porachunki”. Teraz pojawiły się pierwsze informacje o tym, że tym razem zobaczymy aktora w koreańskiej produkcji. “Unofficial Operation (Ransomed)” to dramat akcji wyreżyserowany przez Seong-hun Kima. Jest on cenionym reżyserem znanym z takich dzieł jak “Kingdom”, “Tunel” czy “Ciężki dzień”. Zapowiada się interesujące kino, a Marcin Dorociński spróbuje pokazać się azjatyckim widzom z jak najlepszej strony. Kto wie? Być może to droga do kolejnego, niezwykle ciekawego, etapu zagranicznej kariery aktora.

Zobacz także: Edyta Pazura ostro o polskich szkołach. „Wychowują roboty”

O czym będzie film?

Koreańskie dzieło ma przedstawić historię młodego dyplomaty. Będzie on musiał przewieźć wielką sumę pieniędzy, przeznaczonych na okup. Celem będzie uratowanie kolegi, którego uprowadzono podczas wizyty w Libanie. Początkowo do wydarzeń zostanie wplątany lokalny taksówkarz. Doprowadzi to oczywiście do większych lub mniejszych kłopotów. W obsadzie znajdzie się wielu europejskich aktorów. Jednym z nich będzie Marcin Dorociński. Niestety nie wiadomo na razie, w jaką postać się wciela. Premiera filmu przewidziana jest na 2 sierpnia 2023 roku. Nie padła jednak informacja, kiedy możemy doczekać się go na ekranach polskich kin. Miejmy nadzieję, że nastąpi to już wkrótce.

Zobacz także: Wytatuował ją sobie na ramieniu! Doda pokazała zdjęcie. „Lasery kosztują”