Michał Figurski był rozchwytywany. Zrezygnował z poważnej propozycji » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michał Figurski był rozchwytywany. Zrezygnował z poważnej propozycji

Michał Figurski był rozchwytywany. Zrezygnował z poważnej propozycji

Michał Figurski zadebiutował w nowej roli. Jest prowadzącym programu “Temptation Island Polska”. Opowiedział, co myśli o show i jak dużym wyzwaniem było poprowadzenie go. Zdradził też, że miał propozycję z innej stacji telewizyjnej.

Wystartował nowy show Polsatu – “Temptation Island Polska”. Prowadzącym został Michał Figurski. Niewiele osób spodziewało się zobaczyć go w takich roli. Jest to pierwszy raz, kiedy występuje w formacie tego typu. Ostatnio zdecydował się opowiedzieć o swoich odczuciach dotyczących programu. Zdradził też, że miał inną ofertę, którą odrzucił, by sprostać nowemu wyzwaniu.

Zobacz także: Tyle Paweł Deląg zarobił w „Quo vadis”. Aż trudno uwierzyć!

Prowadzenie było sporym wyzwaniem

“Temptation Island Polska” rozpoczęło się na antenie Polsatu. Program ma sprawdzić siłę relacji par, które biorą w nim udział. Oddzielono ich od siebie i otoczono atrakcyjnymi osobami. Muszą stawić się pokusie i pokazać, że ich miłość jest szczera i prawdziwa. Wielu widzów zaskoczyło się faktem, że do roli prowadzącego wybrano Michała Figurskiego.

Prezenter nie ukrywa, że udział w show był wyzwaniem. Jednak nie przez charakter samego programu, a przez względy zdrowotne. Zmagał się bowiem z problemami wywołanymi wylewem, który miał miejsce kilka lat temu. Teraz Michał Figurski zdecydował się na powrót do mediów.

Udział w tym programie to było wyzwanie, do którego przygotowanie zajęło mi osiem lat. Na miejscu czułem się trochę jak olimpijczyk na olimpiadzie […] Program nagrywany był na Krecie, gdzie jest pełno piasku, kamieni i klifów. Nie są to przyjazne warunki dla osoby niepełnosprawnej. […] Czułem się trochę jak najemnik na misji – zdradził Figurski w rozmowie z Onetem.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska zaręczyła się pięciokrotnie. Jedyne małżeństwo było nieudane

Michał Figurski miał inną propozycję

Michał Figurski w programie Polsatu był zaskoczeniem. Okazuje się jednak, że miał też inną propozycję. Zdradził, że równocześnie z Polsatem, o jego angaż walczyła też stacja TVN. Przyznał, że było to dla niego czymś dużym. Jeszcze niedawno nikt nie pomyślałby, żeby zaproponować mu pracę w telewizji. Przeszkadzały w tym problemy wywołane przez wylew.

Miałem jednocześnie propozycje z dwóch stacji – z Polsatu i TVN-u. Gdy je otrzymałem, pomyślałem sobie, że jeszcze niedawno miałem wielki problem z pójściem samodzielnie pod prysznic czy wejściem do wanny, a teraz dzieją się takie rzeczy – zdradził Figurski.

Wszelkie programy randkowe są w ostatnim czasie bardzo popularne. Największe stacje telewizyjne mają je w swojej ramówce. Pojawiają się głosy, które oceniają je negatywnie. Michał Figurski nie należy do takich osób. Uważa, że “Temptation Island Polska” jest interesujący. Podejrzewa, że wiele osób zdziwi się, kiedy go obejrzy. Jest zdania, że opowieść o prawdziwych, ludzkich historiach jest dużo ciekawsza od wyreżyserowanego serialu.

To intrygujący format. Myślę, że wiele osób będzie bardzo poważnie zdziwionych tym, o czym tak naprawdę jest ten program. Bo to nie jest show w stylu – mięśniaki kontra blondynki. […] Serial jest sztucznym tworem, który oparty jest na scenariuszu. A tu mamy życiowy serial, w którym nic nie zostało wcześniej napisane, ani przygotowane. To jest samo życie – przyznał prezenter.

Zobacz także: Licytacja pamiątek po Freddiem Mercurym. Fortepian artysty sprzedano za miliony!