Michał Wiśniewski wystąpił w duecie z hologramem Krzysztofa Krawczyka [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michał Wiśniewski wystąpił w duecie z hologramem Krzysztofa Krawczyka [WIDEO]

Michał Wiśniewski wystąpił w duecie z hologramem Krzysztofa Krawczyka [WIDEO]

W minioną niedzielę w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się wielka urodzinowa „Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej”. Jedną z gwiazd, które wystąpiły na scenie był Michał Wiśniewski.

Krzysztof Krawczyk miał na swoim koncie kilka świetnych duetów. Między innymi z Edytą Bartosiewicz czy Andrzejem Piasecznym. Na 70. urodzinach Telewizji Polskiej doszło do nowego duetu tym razem z jego hologramem. Michał Wiśniewski wykonał przebój „Za Tobą Pójdę Jak Na Bal” u boku Krzysztofa Krawczyka. Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

Telewizja Polska świętowała swoje 70-lecie na dużej gali w Teatrze Wielkim. Wielkie wydarzenie poprowadziła Anna Popek oraz Tomasz Kamel. Jak na tę okazję przystało, nie obyło się bez występów znanych muzycznych osobowości. Wśród nich znalazły swoje miejsce duety z hologramami zmarłych artystów. W trakcie wydarzenia wystąpili również m.in. Krzysztof Cugowski, Viki Gabor, Edyta Górniak czy Cleo.

Polecamy również: