Strona Główna > Kelly Clarkson prezentuje poruszające wykonanie piosenki Rihanny [WIDEO]

Kelly Clarkson prezentuje poruszające wykonanie piosenki Rihanny [WIDEO]

Amerykańska wokalistka po raz kolejny zaskoczyła widzów swojego programu. Tym razem wykonała przebój roku 2007. Jak jej poszło? Przekonajcie się sami!

Kelly Clarkson to amerykańska piosenkarka, której kariera rozpoczęła się od zwycięstwa w pierwszej edycji programu „American Idol”. Znana jest między innymi z energicznej piosenki „Stronger (What Doesn’t Kill You)”, która przyniosła jej Nagrodę Grammy. Od 2019 roku prowadzi własny talk-show„The Kelly Clarkson Show, w którym rozmawia z celebrytami, opowiada historie oraz… śpiewa covery.

Parę dni temu artystka zachwyciła publiczność i internautów wykonując przebój Rihanny„Umbrella”. W występie towarzyszył jej zespół oraz chórki, które podkreślały emocjonalność utworu. Po występie Kelly Clarkson widać wyraźnie, że za jej sukcesem nie stoi tylko melodyjny głos, ale i pasja, która towarzyszy jej w każdej piosence. Zobaczcie, jak sobie poradziła!

„Umbrella” to pierwszy singiel Rihanny z jej trzeciego albumu studyjnego – „Good Girl Gone Bad”. Piosenka została stworzona w 2007 roku przez Shawna Cartera, Teriusa Nasha oraz Christophera Stewarta i przez ponad 10 tygodni zajmowała pierwsze miejsce na brytyjskiej liście sprzedaży singli. Wideoklip do utworu został nominowany aż do pięciu kategorii MTV Video Music Awards i otrzymał miano teledysku roku 2007.

Polecamy również: