Miley Cyrus prześladowana przez stalkera! Walczy z nim od 5 lat » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Miley Cyrus prześladowana przez stalkera! Walczy z nim od 5 lat

Miley Cyrus prześladowana przez stalkera! Walczy z nim od 5 lat

Miley Cyrus ma kłopoty. Od pięciu lat prześladuje ją stalker. Gwiazda obawia się bezpieczeństwo swoje oraz bliskich. Zdecydowała się podjąć odpowiednie kroki i zgłosić sprawę na policję.

Miley Cyrus to wielka gwiazda. Jej popularność obejmuje praktycznie cały świat. Może liczyć na wsparcie słuchaczy, blichtr czy pieniądze.

Sława posiada też jednak mroczne strony. Nie każdy fan potrafi uszanować swoją idolkę. Stalking to bardzo niebezpieczne zjawisko. Często dotyka on znane artystki. Stają się one wręcz obsesyjnie obserwowane przez psychofanów. Do czynienia miały z tym chociażby Ariana Grande czy Billie Eilish. Teraz niestety do tego grona dołączyła Miley Cyrus.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Stalker prześladuje gwiazdę od dawna

Amerykański serwis TMZ podał informację, że Miley Cyrus jest prześladowana. Wszystko miało zacząć się w 2018 roku. Od tamtego czasu stalker wielokrotnie pojawiał się pod domem gwiazdy. Nie poprzestał na samym obserwowaniu. Miał wrzucać do skrzynki listy o charakterze seksualnym. Dodatkowo szantażował piosenkarkę i domagał się od niej pieniędzy.

Ostatnio Miley Cyrus postanowiła coś z tym zrobić. Złożyła wniosek o zakaz zbliżania się dla stalkera. Jest nim niejaki Alexander Kardalian. Pozostaje mieć nadzieję, że policja i sądy zadziałają sprawnie. Nikt nie zasługuje, by przeżywać podobne sytuacje. Kiedy zagrożone staje się bezpieczeństwo, trzeba działać.

Zobacz także: Na to Harry Styles wydał 20 milionów złotych! Fani są zachwyceni!

Wielka kariera Miley Cyrus

Miley Cyrus przez wiele lat była jedną z gwiazd Disneya. Występowała jako główna bohaterka w serialu dla młodzieży „Hannah Montana„. Wtedy też śpiewane przez nią piosenki zyskały na popularności. Wielu widzów nawet dziś kojarzy Cyrus głównie z tą rolą. Jej wizerunek jednak drastycznie się zmienił.

Obecnie Miley Cyrus wciąż utrzymuje status wielkiej gwiazdy. Jej albumy sprzedają się w porażających nakładach. Piosenki natomiast podbijają listy przebojów i internet. Swoją sławę wykorzystuje też do działalności charytatywnej. Jest m.in. założycielką Happy Hippie Foundation. Jej celem pozostaje pomoc osobom w kryzysie bezdomności oraz społeczności LGBT.

Zobacz także: Edyta Górniak i Allan Krupa poróżnili się. „Z rodziną fajnie się je obiad”

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!