“Nasz nowy dom” popularniejszy dzięki Romanowskiej? Są wyniki oglądalności » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Nasz nowy dom” popularniejszy dzięki Romanowskiej? Są wyniki oglądalności

“Nasz nowy dom” popularniejszy dzięki Romanowskiej? Są wyniki oglądalności

Elżbieta Romanowska zadebiutowała w roli prowadzącej “Nasz nowy dom”. Jej angaż wzbudzał wiele kontrowersji jeszcze przed emisją. Chodziło w głównej mierze o zwolnienie Katarzyny Dowbor. Teraz wiemy, czy to zmiana na lepsze. Znamy wyniki oglądalności.

Nowy sezon programu “Nasz nowy dom” już wystartował. W roli prowadzącej tym razem będziemy oglądać Elżbietę Romanowską. Wiele osób było sceptycznie nastawionych do tej zmiany kadrowej. Teraz poznaliśmy wyniki oglądalności pierwszego odcinka. Czy zmiana wyszła na dobre?

Zobacz także: Tak ocenili Romanowską po debiucie w „Nasz nowy dom”. Internet huczy!

Romanowska prowadzącą “Nasz nowy dom”

“Nasz nowy dom” był jednym z najchętniej oglądanych produkcji na antenie Polsatu. Przez niemal 10 lat prowadziła go uwielbiana przez publiczność Katarzyna Dowbor. Kiedy w telewizji pojawił się Edward Miszczak – nowy dyrektor programowy – nastąpiły zmiany. Dotychczasową prowadzącą zwolniono, co nie spodobało się widzom. Zastąpiła ją Elżbieta Romanowska.

Jeszcze przed emisją nowego sezonu pojawiało się wiele krytycznych głosów. Wieloletni fani dawali wyraz swojemu niezadowoleniu w mediach społecznościowych. Pisali, że nie będą oglądać programu z nową prowadzącą. Miał być to wyraz solidarności ze zwolnioną Katarzyną Dowbor.

Zobacz także: Patricia Kazadi o swoich doświadczeniach. „Chcę jeszcze żyć pełnią życia” [TYLKO U NAS]

Wyniki oglądalności nowego sezonu

Po emisji pierwszego odcinka najnowszego sezonu pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Część widzów jest zdania, że Romanowska nie sprawdza się jako prowadząca. Uważają, że “Nasz nowy dom” nie jest już tym samym, czym był wcześniej. W opozycji do nich stanęła inna grupa fanów. Doceniają pracę, jaką wykonała aktorka. Oceniają ją też jako miłą osobę, która z powodzeniem weszła w buty Katarzyny Dowbor.

Czy zmiany kadrowe okazały się sukcesem? Poznaliśmy wyniki oglądalności pierwszego odcinka 21 sezonu “Naszego nowego domu”. Serwis wirtualnemedia.pl podaje, że średnio oglądały go 904 tysiące widzów. Oznacza to spadek. W porównywalnym okresie z 2022 roku, widownia była wyższa o 140 tysięcy osób. Patrząc na te wyniki warto mieć na uwadze to, że w chwili emisji programu trwał mecz reprezentacji Polski w Piłkę Nożną. Nie możemy więc jednoznacznie stwierdzić, czy zmiana Dowbor na Romanowską przyniosła oczekiwane przez dyrekcję stacji rezultaty.

Zobacz także: Dawid Podsiadło i Maria Dębska są parą? Gwiazda zabrała głos