Dawid Podsiadło i Maria Dębska są parą? Gwiazda zabrała głos » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Dawid Podsiadło i Maria Dębska są parą? Gwiazda zabrała głos

Dawid Podsiadło i Maria Dębska są parą? Gwiazda zabrała głos

Od jakiegoś czasu krążą plotki, że Dawid Podsiadło i Maria Dębska są w związku. Oboje przeżyli kilka miłosnych rozczarowań. Pojawiły się głosy, że doświadczenia mogły rozwinąć nić zrozumienia między nimi. Teraz aktorka postanowiła zabrać głos.

Dawid Podsiadło odnosi w ostatnim czasie wielkie sukcesy. Rekordy frekwencji na PGE Narodowym czy świętowanie 10-lecia obecności na scenie. Jednak nie tylko to jest na ustach fanów oraz mediów. Od pewnego czasu pojawiają się pogłoski o jego domniemanym związku z Marią Dębską. Ostatnio aktorka udzieliła wypowiedzi na ten temat.

Zobacz także: Jego głos docenili jurorzy programu X Factor. Gienek Loska miał niezwykły talent

Podsiadło i Dębska w związku?

Maria Dębska rozwiodła się z Marcinem Bosakiem w 2022 roku. Wygląda na to, że nieudane małżeństwo nie zaprząta jej głowy. Niedawno przyznała w “Dzień Dobry TVN”, że “czuje się spokojna”. Spokojni nie są za to fani, bowiem cały czas zastanawiają się, czy ona i Dawid Podsiadło są w związku. Plotki i teorie dotyczące ich relacji pojawiają się już od wielu tygodni.

Dawid Podsiadło i Maria Dębska byli razem widziani na OFF Festivalu w Katowicach. Następnie mieli udać się do jednego z hoteli. Co więcej, po wszystkim wyruszyli we wspólną drogę do Warszawy. Jeszcze innym razem piosenkarz i aktorka wybrali się na lody. Towarzyszyła im wtedy Daria Zawiałow. Ewidentnie coś jest na rzeczy. Nie wiadomo jednak, czy łączy ich relacja koleżeńska, czy może coś więcej.

Zobacz także: Bruce Springsteen odwołuje koncerty. Fani muzyka zaniepokojeni stanem jego zdrowia

Maria Dębska zabrała głos

Zarówno Podsiadło, jak i Dębska, nie dzielą się swoim życiem prywatnym. Takie tematy starają się zachować dla siebie. Ciekawość fanów nie ma jednak granic. Zastanawiają się, co łączy gwiazdy. Ostatnio aktorka była obecna na jednej z imprez branżowych. Zapytano ją, co myśli o pojawiających się plotkach odnośnie jej relacji z piosenkarzem.

Staram się nie czytać – krótko odpowiedziała Dębska w rozmowie z Plejadą.

Czy Dawid Podsiadło i Maria Dębska są parą? Aktorka postanowiła nie dzielić się żadnymi szczegółami. Jej odpowiedź była wymijająca i nie rozwiewa wątpliwości, które kłębią się w głowach fanów.

Wolałabym nie komentować swojego życia prywatnego – odpowiedziała aktorka.

Taka wypowiedź zapewne jeszcze bardziej podsyci plotki i teorie, które tworzą wielbiciele gwiazd. Te być może wolą utrzymać to w tajemnicy, by mieć większą kontrolę nad swoją prywatnością. To jednak raczej nie spowoduje, że wszelkie pogłoski nagle znikną. Niezależnie od tego, w jakiej relacji są Dawid Podsiadło i Maria Dębska, pozostaje życzyć obojgu szczęścia.

Zobacz także: Niecodzienna wizyta w salonie Nergala. Muzyk rozpływa się nad gościem