Włącz radio

Niesmaczny żart Maseraka? To powiedział na wizji

2 min. czytania
16.09.2024 20:09
Zareaguj Reakcja

Właśnie wystartowała kolejna edycja programu "Taniec z gwiazdami". Zmagania celebrytów oceniali uwielbiani przez widzów jurorzy, w tym także Rafał Maserak, który opowiedział niesmaczny żart.

|
fot. Rafał Maserak opowiedział rubaszny żart w programie 'Taniec z gwiazdami' fot: Pawel Wodzynski/East News

W niedzielę 15 września wystartowała kolejna edycja programu "Taniec z gwiazdami"! Do walki o Kryształową Kulę stanęli m.in. Majka Jeżowska, Natalia Nykiel czy Maciej Zakościelny. Przez kolejne tygodnie ich zmagania oceniać będą widzowie oraz jurorzy. W tym również – Rafał Maserak, którego komentarz wywołał poruszenie w mediach.

Przez wiele lat emisji programu "Taniec z gwiazdami" Rafał Maserek był tancerzem. Od dwóch sezonów jednak razem z Iwoną Pavlović, Ewą Kasprzyk oraz Tomaszem Wygodą obejmuje stanowisko jurorskie. Jak sprawdza się w tej roli? Jego słowa zapadły w pamięć.

Taniec z gwiazdami. To powiedział Maserak

Podczas trwania odcinka show "Taniec z gwiazdami" kolejne pary przedstawiały jurorom przygotowane wcześniej choreografie, a następnie schodziły z parkietu, by usłyszeć oceny. Michał Meyer i Klaudia Rąba zatańczyli walca wiedeńskiego i tak jak poprzednie dwa duety czekali na komentarze. Wtedy z ust Rafała Maseraka padły zaskakujące słowa...

Witam… prawiczków! – powiedział juror.

Zobacz także: Zachwycił w „Mam talent”, a teraz to! „Smok jest w harmonii”

Nie był to jedyny komentarz z jego ust. Dalej Rafał Maserak powiedział, że "technicznie było idealnie zatańczone". Taniec ocenił jako "naprawdę poprawny" i ocenił parę na 8 punktów. Ostatecznie Michał Meyer i Klaudia Rąba otrzymali 31 punktów i przedostali się do kolejnego odcinka tanecznego show. Kto odpadł z pierwszego odcinka programu "Taniec z gwiazdami"?

Jak tylko pary zaprezentowały się na parkiecie, otworzono możliwość oddawania głosów. Suma punktów zdobytych od jurorów oraz fanów decyduje o tym, kto znajdzie się w następnym odcinku programu "Taniec z gwiazdami", a kto odpadnie z walki o Kryształową Kulę. Tym razem... nie odpadł nikt!

Na koniec odcinka poinformowano widzów, że wszystkie pary przechodzą dalej, a oddane głosy zostaną dodane do tych, które napłyną w przyszłym tygodniu. "Taniec z gwiazdami" dopiero się rozkręca, a na widzów czekają tygodnie pełne niesamowitych tanecznych emocji.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!