„Nothing Else Matters”: Posłuchaj, jak brzmi soulowy cover przeboju Metalliki [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Nothing Else Matters”: Posłuchaj, jak brzmi soulowy cover przeboju Metalliki [WIDEO]

„Nothing Else Matters”: Posłuchaj, jak brzmi soulowy cover przeboju Metalliki [WIDEO]

Takiej aranżacji tej rockowej ballady z pewnością jeszcze nie słyszeliście!

Robyn Adele Anderson to mieszkająca w Nowym Jorku piosenkarka, aktorka i modelka. Swoje umiejętności rozwijała w muzycznym kolektywie Postmodern Jukebox, z którym do dziś zdarza się jej koncertować. Wykonywane przez siebie covery publikuje na YouTube’owym kanale, który szybko zdobył popularność dzięki kreatywnym aranżacjom artystki. Do jej najsłynniejszych nagrań należą jazzowe wersje „Chop Suey” zespołu System of a Down oraz „Lose Yourself” Eminema. Muzyczną karierę artystki obecnie śledzi ponad sześćset tysięcy osób, a jej kanał na YouTube ma niemal 100 milionów wyświetleń.

Ostatnio Robyn zachwyciła widzów delikatną, soulową interpretacją utworu „Nothing Else Matters”. Zobacz, jak brzmi ten heavymetalowy przebój w nietypowej aranżacji!

„Nothing Else Matters” jest wydaną w roku 1991 rockową balladą zespołu Metallica. To najbardziej rozpoznawalny utwór zespołu. Autorem jego tekstu jest James Hetfield, który pisząc, myślał o swojej ówczesnej dziewczynie, Kristen Martinez. Przebój opowiada o trudnych rozstaniach muzyków ze swoimi ukochanymi, które mają miejsce podczas wyjazdów w trasy koncertowe.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *