Oburzenie po "The Voice". To miała zrobić TVP
“The Voice of Poland” po raz kolejny wywołał w fanach sporo emocji. Tym razem chodzi o uczestniczkę, która zdaniem internautów zachowała się nieodpowiednio. Sama zainteresowana zabrała już głos w sprawie. O co dokładnie chodzi? Takie słowa padły pod adresem TVP.
Uczestnicy programu “The Voice of Poland” wkroczyli w kolejny etap muzycznych zmagań. Po tym jak zakończono Przesłuchania w ciemno i kompletowanie drużyn poszczególnych jurorów przyszedł czas na Bitwy. Nim wokaliści “zawalczą na głosy”, mają okazję ćwiczyć w towarzystwie swoich rywali. Podczas rozmów z nimi jedna uczestniczka miała wypowiedzieć się w nieco kontrowersyjny sposób.
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...
Quiz: Quiz. Złote polskie hity lat 70. Muzyczny ekspert musi mieć 17/20!
W minioną sobotę 19 października wyemitowano kolejny odcinek “The Voice of Poland”. Jedną z najpopularniejszych, a zarazem najciekawszych bitew, okazała się ta między Weroniką Cieślik i Ivanem Klymenki. Podopieczni Michała Szpaka zaprezentowali utwór “Don’t Give Up” z repertuaru Kate Bush i Petera Gabriela.
Skandal w “The Voice od Poland”?
Tuż po występie muzycznego duetu przyszedł czas, by wybrać uczestnika, który przejdzie do dalszego etapu “The Voice”. Michał Szpak postanowił postawić na Ivana Klymenkę. Młody wokalista dostał awans do kolejnego odcinka, a Weronika Cieślik musiała pożegnać się z formatem.
Weronika i Ivan wprowadzili na scenę niezwykłą energię! Weronika oczarowała subtelnością, a Ivan imponował mocą swojego głosu. Michał stanął przed naprawdę ciężkim wyborem – pisano na Instagramie programu “The Voice of Poland”.
Jak okazało się tuż po emisji odcinka show TVP, zdaniem internautów, wokalistka miała zlekceważyć swojego rywala z “The Voice of Poland” mówiąc, że jest od niego starsza i dłużej uczy się śpiewać. Na Instagramie programu mogliśmy przeczytać, że: “Dziewczynę zgubiła pewność siebie” czy też, że “Od początku nie doceniała przeciwnika, a jednak przeszedł on”.
Sekcję komentarzy zalała fala odmiennych opinii. Nie brakowało głosów broniących artystkę i słów, że kwestia montażu oraz chęci “podkręcenia” emocji wśród widzów. Na jeden z pozytywnych komentarzy odpowiedziała sama zainteresowana.
Niestety telewizja mega niefajnie to przedstawiła... Bardzo mi przykro, że tak wiele scen zostało wyciętych, a wypowiedzi tak niefajnie zostały sklejone... Przykro mi – czytamy.
Dodatkowo artystka zamieściła post na swoim Instagramie, w którym pogratulowała rywalowi z “The Voice of Poland” i życzyła mu powodzenia podczas dalszych zmagań w programie. “Jestem z ciebie dumna!” - możemy przeczytać.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!