Obywatele Republiki, czyli ponadczasowe hity na żywo!
Strona Główna > Obywatele Republiki, czyli ponadczasowe hity na żywo!

Obywatele Republiki, czyli ponadczasowe hity na żywo!

Obywatele Republiki po udanej inauguracji projektu, która odbyła się 15 października 2022 roku w Poznaniu w Sali Ziemi na MTP wyruszyli w dalszą trasę koncertową.

Projekt Obywatele Republiki ruszył w trasę i będzie można go zobaczyć m.in. w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Sopocie.

Poznański koncert potwierdził, że twórczość zespołu Republika nie tylko jest niezmiennie ważna, ale także ma w sobie moc, która pozwala w trudnych czasach łączyć pokolenia, a teksty autorstwa Grzegorza Ciechowskiego wciąż elektryzują i mówią o sprawach, które nic nie straciły na aktualności. Potwierdzili to zarówno wykonujący je artyści jak również żywo reagująca publiczność.

Ważnym punktem programu był występ projektu Czarno-Białe Ślady w składzie: Zbigniew Krzywański, Jakub Nowak i Jacek Bończyk, którzy wspólnie zaprezentowali m.in. „Tu jestem w niebie”, „Przeklinam cię za to” czy „Śmierć w bikini”.

To wyjątkowy projekt międzypokoleniowy, który łączy muzyków zespołu Republika i artystów, którzy niejednokrotnie poruszających utworów wykonywanych przez Grzegorza Ciechowskiego słuchali w młodości.

Na jednej scenie spotkają się: Leszek Biolik, Czarno-Białe Ślady w składzie: Zbigniew Krzywański, Jakub Nowak i Jacek Bończyk oraz artyści Renata Przemyk, Piotr Rogucki, Julia Pietrucha, Błażej Król i Goście Specjalni.

TRASA KONCERTOWA – Obywatele Republiki 2023

  • 7.03.2023 – Kraków, ICE 
  • 16.04.2023 – Warszawa, COS Torwar | Goście Specjalni: Sławek Uniatowski i Kuba Badach
  • 7.05.2023 – Wrocław, NFM
  • 19.05.2023 – Szczecin, Amfiteatr Teatr Letni im. Heleny Majdaniec w Szczecinie 
  • 25.06.2023 – Sopot, Opera Leśna

Wystąpią:

Zbigniew Krzywański, Jacek Bończyk i Jakub Nowak – projekt Czarno-Białe Ślady, Leszek Biolik, Renata Przemyk, Piotr Rogucki, Julia Pietrucha, Błażej Król* – nie występuje na Torwarze oraz Goście Specjalni.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *