Pamiętacie ich? Nastolatki piszczały na ich widok! Teraz zasiedli w "The Voice"
Strona Główna > Pamiętacie ich? Nastolatki piszczały na ich widok! Teraz zasiedli w „The Voice”

Pamiętacie ich? Nastolatki piszczały na ich widok! Teraz zasiedli w „The Voice”

Pamiętacie Tokio Hotel? Kiedyś bili rekordy popularności! Dziś bracia bliźniacy Bill i Tom Kaulitz znaleźli nową fuchę w słynnym show „The Voice”.

Nowy Tomson i Baron? Muzycy od lat zasiadają w podwójnym fotelu podczas programu „The Voice of Poland”. W Niemczech również można zobaczyć znanych gwiazdorów, którzy wspólnie przeżywają przesłuchania w ciemno. To bracia bliźniacy Bill i Tom Kaulitz. Kiedyś bili rekordy popularności wraz z zespołem Tokio Hotel. Nastolatki ich uwielbiały! Dziś wcielają się w rolę jurorów. Pamiętacie ich?

Zobacz także: Brad Pitt oskarżony o grabież. I jeszcze to! Będzie kolejny pozew?

Z Tokio Hotel do „The Voice”

Słynni muzycy z polski mają swój niemiecki odpowiednik. To słynni bliźniacy z Tokio Hotel, którzy zasiadają w podwójnym fotelu podczas jednej z edycji „The Voice of Germany”. W czerwcu wyszło na jaw, kogo widzowie zobaczą w 13. edycji show. Będą to oczywiście muzycy z Tokio Hotel, a także wokalista Giovanni Zarrella, raperka Shirin David, a także muzyk Ronan Keating.

Dla wielu może być zaskoczeniem, że bliźniacy wciąż działają w show-biznesie. Choć zespół, który założyli bił rekordy popularności w Polsce, z czasem wieści o niemieckich artystach nieco ucichły. Panowie wciąż są jednak aktywni i działają w mediach. Karierę robią nieprzerwanie od 2001 roku.

Zobacz także: Okropne, co robi Dodzie. Wszystko wyszło na jaw!

Co słychać u muzyków z Tokio Hotel?

Grupa Tokio Hotel wciąż jest aktywna i koncertuje. Niedawno dali nawet koncert w Polsce. W maju wystąpili w Krakowie w klubie Studio promując swój najnowszy album „2001”. Choć kiedyś ich muzyka trafiała na listy przebojów, dziś tworzą piosenki dla najwierniejszych fanów, którzy nie spuszczają poczynań swoich idoli z oczu. A jest na co popatrzeć!

Show, które daje Tokio Hotel to mieszanka starych i nowych utworów. Oprócz tego, na uwagę zaskakuje warstwa wizualna. Bill Kaulitz wciąż stawia na nowe stroje i zaskakuje wyglądem zmieniając stylizacje. Co więcej, po jego ciemnych włosach nie ma już śladu. Dziś nosi blond, długie paznokcie i uwielbia kolorowe ubrania.

Zobacz także: Beyonce żyje w luksusie, a jej brat klepie biedę. „Pyta, dlaczego go nie kocha”