Włącz radio

Pavlović nie miała litości, widzowie grzmią. „To jakiś żart”

2 min. czytania
23.09.2024 08:05
Zareaguj Reakcja

Za nami drugi odcinek nowej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Na widzach największe wrażenie wywarła Majka Jeżowska, która na parkiecie zaprezentowała się w tangu. Iwona Pavlović nie podzieliła jednak zachwytu nad występem.

|
fot. „Taniec z gwiazdami”. To nie spodobało się widzom. Źródło: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS/youtube.com/@Polsat

Trwa 28. edycja programu „Taniec z gwiazdami”. W minioną niedzielę na antenie Polsatu wyemitowano drugi odcinek popularnego show, którego uczestnicy walczą o zdobycie Kryształowej Kuli. Zdaniem widzów, jedną ze sław, która ma obecnie największe szanse na udział w wielkim finale, jest Majka Jeżowska. Nie wszyscy członkowie jury podzielają jednak tę opinię.

Rozwiąż quiz o gwiazdach. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...

„Taniec z gwiazdami”. To pokazała Jeżowska. Widzowie pod wrażeniem

W nowej edycji programu „Taniec z gwiazdami” rywalizuje ze sobą dwanaście par. Każdy z ich występów ocenia czteroosobowe jury, w którego skład wchodzą Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Iwona Pavlović.

Ta ostatnia słynie ze szczególnie szczerych komentarzy i srogich not. Według widzów, w ostatnim odcinku talent show była jednak dla jednej z uczestniczek zdecydowanie zbyt surowa. Tango Majki Jeżowskiej i Michała Danilczuka oceniła bowiem tylko na trzy punkty.

Pozostali jurorzy zdecydowanie przychylniej podeszli do oceny umiejętności znanej piosenkarki. „Myślałem, że jak ty pójdziesz w tango, to będzie na wesoło. Myślałem, że będzie spektakularny, wesoły show, a wszystko było w klimacie” – pochwalił Jeżowską Rafał Maserak.

Pod wrażeniem była także Ewa Kasprzyk. „Dałaś Michałowi wszystko: powagę, sensualność i pewnie jeszcze więcej. Jesteś petardą, absolutnym zjawiskiem” – skomentowała występ gwiazdy popularna aktorka.

Zobacz także: Każda Polka chciała zobaczyć go w „Tańcu z Gwiazdami”. Dlaczego odmawiał?

Ostatecznie Majka Jeżowska i Michał Danilczuk zdobyli za swoje tango 24 punkty. Zdaniem widzów, którzy mieli okazję oglądać najnowszy odcinek „Tańca z gwiazdami”, ta para zasługiwała jednak na dużo wyższe noty. W sieci pojawiło się mnóstwo głosów sprzeciwu:

Iwonka popłynęła, coś jej się przysnęło podczas tego tańca czy zazdrosna, bo nie potrafię tego zrozumieć.Czemu 3 punkty? To był jeden z lepszych wstępów dziś moim zdaniem.Niech pani Iwona zatańczy z takimi żywymi ranami na nogach, to zobaczymy, czy da radę. Majka, Michał ode mnie 40 punktów.3 punkty? Czarna mamba chyba zazdrosna o kondycję pani Majki – można przeczytać w komentarzach pod jednym ze zdjęć na Instagramie programu.

Czy Majka Jeżowska i Michał Danilczuk wytrwają w programie „Taniec z gwiazdami” aż do wielkiego finału? Odpowiedź poznamy już za kilka tygodni. Kolejne występy pary będzie można śledzić na antenie Polsatu w każdą niedzielę od godz. 19:55.

Oglądaj

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZłotePrzeboje.pl!