Piotr Adamczyk wrócił do Polski. Żona zrobiła mu niespodziankę » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Piotr Adamczyk wrócił do Polski. Żona zrobiła mu niespodziankę

Piotr Adamczyk wrócił do Polski. Żona zrobiła mu niespodziankę

Piotr Adamczyk coraz lepiej radzi sobie poza granicami Polski. Mimo wielu obowiązków, nie zapomina o swojej żonie. Ostatnio wrócił do kraju, a ta postanowiła go zaskoczyć. Zupełnie się tego nie spodziewał.

Piotr Adamczyk coraz bardziej zaznacza swoją obecność na międzynarodowym rynku. Od jakiegoś czasu bierze udział w projektach serialowych i filmowych. Co więcej, są to produkcje z kategorii tych niezwykle popularnych. To na pewno bardzo wymagająca praca. Aktor może jednak liczyć na wsparcie Karoliny Szymczak – ukochanej żony.

Zobacz także: Klaudia Halejcio nie poleca współpracy z Karolakiem. Oto, co o nim powiedziała

Piotr Adamczyk robi karierę za granicą

Na polskim rynku Piotr Adamczyk osiągnął sukces i wielką rozpoznawalność. Zna go, a przynajmniej kojarzy, chyba każdy mieszkaniec Polski. Aktor jednak nie poprzestał tylko na tym. Postanowił spróbować swoich sił poza granicami naszego kraju. Od jakiegoś czasu bierze udział w wielkich projektach popularnych praktycznie na całym świecie.

Żeby mieć większy komfort, Piotr Adamczyk postanowił wraz z żoną zamieszkać w Los Angeles. Ostatnio jednak otrzymał angaż w polskim serialu. “Klara” jest ekranizacją książek Izabeli Kuny. Z tego względu aktor musiał wrócić do Polski. To oznaczało rozłąkę z ukochaną żoną. Ta jednak zdecydowała się zrobić mężowi niespodziankę.

Zobacz także: Till Lindemann znowu na językach. Znamy datę premiery najnowszej płyty!

Karolina Szymczak zaskoczyła Adamczyka

Piotr Adamczyk przyleciał do Polski, lecz nie musiał zbyt długo tęsknić za żoną. Okazało się, że Karolina Szymczak niespodziewanie i spontanicznie spakowała siebie oraz dwa psiaki i wsiadła w samolot do kraju. Z lotniska odebrał ją mąż, który nie krył radości. Po spotkaniu, para przez długi czas miała na twarzach uśmiechy, które nie znikały nawet na moment. Takie romantyczne niespodzianki na pewną są jednymi z ulubionych aktora.

Karolina Szymczak również jest aktorką. Skończyła amerykańską szkołę aktorską, lecz nad Wisłą wciąż wielu reżyserów traktuje ją bardzo stereotypowo. Widzą w niej jedynie żonę Piotra Adamczyka. Jest to niezwykle problematyczne i uciążliwe. Dlatego też, przynajmniej na razie, jedynym sposobem są podróże między Polską a Stanami Zjednoczonymi. Miejmy nadzieję, że kariera Szymczak wystrzeli i kto wie, być może kiedyś wystąpi w jednej produkcji razem z mężem?

Zobacz także: Ich zakazana miłość chwyta za serce. Krzysztof Skiba długo wzbraniał się przed uczuciem