Premiery na Netflixie w październiku 2023. Serial dokumentalny o jednym z najpopularniejszych piłkarzy świata » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Premiery na Netflixie w październiku 2023. Serial dokumentalny o jednym z najpopularniejszych piłkarzy świata

Premiery na Netflixie w październiku 2023. Serial dokumentalny o jednym z najpopularniejszych piłkarzy świata

Netflix podał listę premier na październik 2023. Jakie filmy i seriale będzie można obejrzeć na tej platformie w najbliższym czasie?

Poznaliśmy pierwsze nowości filmowe i serialowe, które zagoszczą na Netflixie w październiku 2023. Dowiedz się, co nowego przygotował Netflix dla swoich użytkowników. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie spośród propozycji popularnej platformy.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Na uwagę zasługuje z pewnością serial dokumentalny o światowej sławy piłkarzu Davidzie Beckhamie – „Beckham”. Nie zabraknie propozycji dla młodzieży, jak polski serial „Absolutni Debiutanci”. Możemy liczyć także na filmy z iście gwiazdorską obsadą, jak choćby Emily Blunt i Chris Evans, których zobaczymy w amerykańskim dramacie „Recepta na przekręt”. Co jeszcze przygotował dla nas Netflix? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Obejrzeliśmy nowego “Znachora”. To jest profesor Rafał Wilczur

Netflix październik 2023 – lista premier filmowych

  • „Balerina” – 6 października. Po stracie przyjaciółki ochroniarka Ok-ju postanawia się zemścić.
  • Fair Play – 6 października. Dramat z Phoebe Dynevor w roli głównej. Nieoczekiwany awans zaczyna psuć relacje pary, co może prowadzić do jeszcze gorszych konsekwencji w bezwzględnym świecie finansów.
  • Konferencja – 13 października. Szwedzcy twórcy potrafią trzymać widza w napięciu do ostatniego momentu. Nie inaczej jest także w filmie Konferencja. Pracownicy administracji publicznej podczas wyjazdu integracyjnego muszą zmierzyć się z oskarżeniami o korupcję i znaleźć człowieka, który morduje uczestników wyjazdu.
  • Trzech Tatuśków – 20 października. Trzech kumpli zostaje ojcami w późnym wieku. Okazuje się, że nie potrafią odnaleźć się w świecie, którym rządzą milenialsi.
  • Recepta na przekręt – 27 października. Matka wychowująca samotnie dziecko zostaje wciągnięta w podejrzane interesy upadającego przedsiębiorstwa farmaceutycznego.

Zobacz także: Na to Harry Styles wydał 20 milionów złotych! Fani są zachwyceni!

Netflix październik 2023 – lista premier serialowych

  • „Beckham” – 4 października. Serial dokumentalny, który opowiada o drodze na szczyt jednego z najpopularniejszych piłkarzy świata – Davida Beckhama.
  • „Lupin: Część 3” – 5 października. Kontynuacja popularnego serialu, w którym Assane Diop obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, która wyrządziła niesprawiedliwość jego ojcu.
  • „Wszystko, teraz!” – 5 października. Mia, to 16-latka, która ostatnie miesiące leczyła się z zaburzeń odżywiania. Aby nadrobić stracony czas tworzy listę życzeń, pragnąc dogonić inne nastolatki.
  • „Szkoła dla elity: Sezon 7” – 20 października. Hiszpański serial dramatyczny opowiada o losach uczniów elitarnej szkoły, do której dołącza kliku uczniów z klasy robotniczej. Ich zatargi mają katastrofalny skutek.
  • „Absolutni Debiutanci” – 25 października.Dwoje młodych ludzi przed rozpoczęciem studiów wyjeżdża nad morze. Tam poznają początkującego sportowca, który wzbudza w nich nieznane dotąd pragnienia.

Zobacz także:Jagger rozda 500 milionów dolarów! Dzieci obejdą się smakiem

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

[onnetwork sid=”MTdRLDRjbGgsMA==”]