Roxie i Kevin na premierze filmu "Mavka". Niczym para młoda! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Roxie i Kevin na premierze filmu „Mavka”. Niczym para młoda!

Roxie i Kevin na premierze filmu „Mavka”. Niczym para młoda!

Do kin wchodzi film „Mavka i strażnicy lasu”, w którym Roxie Węgiel dubbinguje główną bohaterkę. Na premierze produkcji Roksana pojawiła się z narzeczonym. Prezentowali się niczym młoda para na ślubie!

Roksana Węgiel wciela się w główną bohaterkę polskiej wersji ukraińskiej animacji „Mavka i strażnicy lasu”.

– Kiedy dostałam propozycję dubbingowania roli w filmie animowanym, nie mogłam odmówić – uwielbiam nowe wyzwania! Kilka lat temu miałam już okazję wcielić się w postać Mary, głównej bohaterki fabularnego „Tajemniczego ogrodu”. Jednak teraz to zupełnie coś nowego! Animacja… Będę tytułową Mavką w familijnej superprodukcji „Mavka i strażnicy lasu” – mówiła jakiś czas temu Roksana Węgiel, cytowana przez Interię. – To niesamowite, że w Ukrainie ten film miał więcej widzów niż „Avatar”. Wierzę, że w Polsce odniesie równie wielki sukces. „Mavka i strażnicy lasu” to piękna opowieść o miłości i nadziei, o tym, że człowiek potrafi zniszczyć, ale umie też uratować. To ważne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, byśmy nie zapominali, że warto sobie wzajemnie pomagać – dodała.

Czytaj też: Wcielały się w Korę w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jeden występ okazał się prawdziwym hitem

„Mavka i strażnicy lasu”: o czym jest?

Jak opisują producenci, „Mavka i strażnicy lasu” to opowieść o mitycznych stworzeniach. Jednym z nich jest tytułowa Mavka, która pełni rolę Strażniczki Lasu. Ma za zadanie ochronę głównego skarbu lasu, jakim jest Źródło Życia. Mavka na swojej drodze spotyka Lukasha i zakochuje się. Wtedy do gry wkracza wszechmocna Kilina, która planuje podstępnie dotrzeć do Źródła Życia.

Czytaj też: Magda Kumorek zrobiła to ze swoim wizerunkiem. Wszystkim poleca to samo

Roxie Węgiel w „Pieśni lasu” zachwyciła fanów

Roxie wykonuje także filmowy utwór „Pieśń lasu”. W piosence młodej gwieździe towarzyszy Kamil Bijoś z Sound’n’Grace. Fani są zachwyceni piosenką, od kiedy tylko pojawiła się w sieci.

Roksana i Kevin na premierze filmu „Mavka i strażnicy lasu”

W czwartek Roksana Węgiel wraz z Kevinem Mglejem pojawili się na premierze filmu. Artystka miała na sobie piękną białą suknię. Z narzeczonym u boku i bukietem kwiatów w rękach prezentowała się niczym na ślubie!

Czytaj też: Natalia Przybysz zachwyciła fanów tym utworem. „Do zobaczenia do jutra” zapowiada nowy album