Włącz radio

Radio Złote Przeboje z letnią ramówką "Gramy na to jak na lato"

2 min. czytania
26.06.2026 12:03
Zareaguj Reakcja

Lato w Radiu Złote Przeboje. Sprawdź, co czeka na Słuchaczy. Będą nowości i wiele ulubionych formatów. Tego lata Radio Złote Przeboje towarzyszy słuchaczom pod hasłem "Gramy na to jak na lato".

Letnia ramówka Radia Złote Przeboje
fot. Radio Złote Przeboje
  • Letnia ramówka Radia Złote Przeboje.
  • Sprawdź, co przygotowaliśmy na wakacje.
  • "Gramy na to jak na lato" - to nasze hasło!

Wakacyjne poranki zaczynamy od 6:00. Słoneczna Brygada Radia Złote Przeboje w składzie: Iwona Barańska, Piotr Jaworski, Piotr Jachim i Tomek Florkiewicz dbają o doskonały nastrój, muzykę dodającą energii oraz sprawdzone informacje - w tym aktualności i prognozę pogody dla najpopularniejszych polskich miejscowości wypoczynkowych.  

Co poniedziałek o 9:30 odbywa się finał konkursu „Zabierz Złote na wakacje”, w którym słuchacze mogą wykazać się muzyczną wiedzą i wygrać aż 1000 zł na wakacyjne przyjemności. Na zgłoszenia czekamy na stronie: zloteprzeboje.pl (link) 

W godzinach 10:00 -18:00 słuchaczom towarzyszą Gosia Kościelniak i Jerzy Telesiński. Na antenie królują złote przeboje i wakacyjny klimat umilając pracę, podróże i odpoczynek.  

Po 18:00 na spotkania z największymi gwiazdami zaprasza Tomasz Brhel, prowadzący wakacyjne wydanie programu Cała Muzyka.

Redakcja poleca

Zabawy i niespodziandki dla Słuchaczy

Letnia ramówka to również angażujące aktywności dla słuchaczy, które regularnie będą pojawiać się na naszej antenie: konkursy z biletami na koncerty największych gwiazd muzyki, a także zabawy, w których można zdobyć gadżety z limitowanej kolekcji stacji.

Co środę wyruszamy wraz ze słuchaczami w podróż “Palcem po mapie”, by odgadywać utwory z miejscem ukrytym w tytule. 

W każdy letni piątek Piotr Jaworski w cyklu „Rusz się z Radiem Złote Przeboje” poleca miejsca warte odwiedzenia latem - zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Redakcja poleca

W piątkowe i sobotnie wieczory na antenie pojawi się program „Dobra Impreza” - idealna propozycja na spotkania ze znajomymi, domowe imprezy czy letnie grille. Na dobrą imprezę zapraszają Wojtek Babiarczyk i Mariusz Stelmaszczyk. 

Weekendy w Radiu Złote Przeboje to jeszcze więcej muzyki i wakacyjnej lekkości - idealne tło dla odpoczynku czy podróży. W sobotę i niedzielę od 8:00 zaprasza Kacper Sosnowski, następnie stery przejmują Wojtek Babiarczyk i Mariusz Stelmaszczyk.

Radio Złote Przeboje obecne na letnich imprezach. Zgarniaj bilety

Tego lata Radio Złote Przeboje będzie obecne na koncertach największych gwiazd muzyki:

  • Beaty Kozidrak, 
  • grupy OMD, 
  • De Mono, 
  • Iry, 
  • Majki Jeżowskiej, 
  • Just5 i Papa D 
  • oraz zespołu Pectus.

Szczegóły i bilety na naszej antenie. Słuchajcie uważnie i nie przegapcie niespodzianek!

Działania antenowe uzupełniają profile Radia Złote Przeboje na Instagramie i Facebooku. Warto je śledzić, bo tam również przygotowaliśmy nowości i niespodzianki.

Źródła: ZlotePrzeboje.pl