Widzowie wściekli po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami". "To jest ukartowane!"
"Taniec z gwiazdami" po raz kolejny wzbudził wiele emocji. Wszystko za sprawą ostatniej decyzji twórców programu, którzy zadecydowali, że z muzycznego show odpadną aż dwie pary. Kto pożegnał się z Kryształową Kulą? To oni nie mieli szczęścia.
"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych w naszym kraju. Taneczne show od wielu lat zdobywa serca fanów, a każda kolejna edycja powoduje medialne poruszenie. W tym roku do walki o Kryształową Kulę stanęli m.in. Julia Żugaj, Majka Jeżowska, Filip Bobek i Maciej Zakościelny. Mało brakowało, a ten ostatni nie pojawiłby się w najnowszym odcinku programu! Co się wydarzyło?
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...
Quiz: Quiz. Jak to leciało? Dokończ zwrotkę i zgarnij 16/20!
Na kilka godzin przed emisją niedzielnego odcinka "Tańca z gwiazdami" w mediach pojawiły się informacje o kontuzji Macieja Zakościelnego. Aktor trafił na badania, a jego występ stanął pod znakiem zapytania.
Ostatecznie okazało się, że gwiazdor da radę pojawić się na parkiecie. Maciej Zakościelny wraz ze swoją partnerką Sarą Janicką wystąpił jako pierwszy. Za występ para otrzymała aż 32 punkty. Czy widzowie byli równie hojni podczas oddawania głosów i duet przeszedł do kolejnego odcinka?
"Taniec z gwiazdami" - kto odpadł?
W niedzielę 20 października na gwiazdy czekało niełatwe zadanie. Wszystkie pary musiały zatańczyć po dwa układy taneczne. Dodatkowo jedna choreografia została wykonana z innym niż zwykle, wylosowanym przed tygodniem partnerem! Komu udało się wytańczyć udział w kolejnym odcinku programu "Taniec z gwiazdami", a kto pożegnał się z show Polsatu?
W niedzielnym odcinku z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadły aż dwie pary. Po podliczeniu głosów od widzów werdykt był jasny. "Taniec z gwiazdami" pożegnali Filip Lato oraz Julia Suryś, a także Anna-Maria Sieklucka i Michał Kassin. Pary były ulubieńcami widzów i wielu typowało je do zwycięstwa. Na Instagramie programu "Taniec z gwiazdami" czytamy wiele słów rozgoryczenia.
"Jakaś tragedia", "Ale szkoda! Tańczyli niesamowicie i Filip zrobił ogromny progres!", "Zdecydowanie od początku Ama była niesprawiedliwie oceniana, wiedziałam, że tak będzie","Powinna odpaść Majka… Nie ma porównania, jak tańczy ona, a jak tańczyły pary, które odpadły", "To jest ukartowane i od początku zaplanowane, kto ma odpaść, w ogóle nie oceniają tego pod kątem tego, kto jak tańczy, tylko kto jest bardziej popularny" — czytamy.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!