Życiowe zmiany u Roksany Węgiel. 20-latka idzie jak burza
Roksana Węgiel-Mglej, piosenkarka znana z przeboju "Błękit", podzieliła się radosną nowiną. Gwiazda "The Voice Kids" i jej mąż Kevin Mglej zapozowała z ważnym dokumentem. Wygląda na to, że para przygotowuje się do ogromnych zmian. "Życzcie nam powodzenia" - poprosiła 20-latka na Instagramie.
- Roksana Węgiel-Mglej podzieliła się radosną nowiną na Instagramie.
- Małżeństwo ogłosiło, że planuje budowę własnego domu.
- Piosenkarka zapowiedziała również nowy singiel.
Roksana Węgiel-Mglej, znana również pod pseudonimem Roxie, zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność za sprawą pierwszej odsłony "The Voice Kids" z 2018. Jeszcze w tym samym roku zwyciężyła 16. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji Junior. I chociaż rozpoczęła swoją karierę z wysokiego "C", piosenkarka z Jasła nieustannie podnosi sobie poprzeczkę. Dotychczas oddała w ręce słuchaczy dwa albumy studyjne: "Roksana Węgiel" i "13+5".
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...
Quiz: Quiz. Dopasujesz hit do daty? Za 16/20 bijemy brawo!
Roxie opowiedziała o życiowych planach
Ubiegłe miesiące okazały się przełomowe dla Roksany Węgiel-Mglej również na polu prywatnym. Warto przypomnieć, że wokalistka znana z przeboju "Anyone I Want to Be" stanęła przed ślubnym kobiercem. W 2024 r. wyszła za producenta muzycznego Kevina Mgleja.
Od początku mamy bardzo mocny fundament i wspólne wartości, które są dla nas ważne [...] Kevin to jest mój najlepszy przyjaciel. Wiadomo, że po jakimś czasie to zauroczenie znika i zaczyna się prawdziwa miłość, która nie zawsze jest łatwa, piękna, kolorowa. Ale jak się przyjaźnicie, to zawsze przetrwa - opowiadała w wywiadzie dla Plotka.
W poniedziałek (20 października br.) Roksana Węgiel-Mglej postanowiła podzielić się z obserwatorami nie lada nowiną. Piosenkarka opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym ogłosiła ogromne, życiowe zmiany. Jakie wyzwania czekają tym razem na 20-latkę? "Kupiliśmy działkę! Niedługo ruszamy z budową naszego wymarzonego domu. Życzcie nam powodzenia..." - napisała na Instagramie.
Pod zdjęciem, na którym Roksana Węgiel-Mglej oraz Kevin Mglej pozują z aktem notarialnym, prędko pojawiła się lawina komentarzy. "Gratulacje", "Super!", "Brawo wy. Jeden pokój zarezerwujcie na wszystkie nagrody i diamentowe płyty Roxie", "Życzę wam dużo działek, dużo domów i by w każdej z nich fundamentem było szczęście" - komentują internauci.
Nowy singiel Roksany Węgiel już wkrótce
Wszystko wskazuje na to, że budowa domu nie jest jedynym projektem, który ma w zanadrzu gwiazda. Roksana Węgiel-Mglej zapowiedziała również nowy singiel. "Dużo się dzieje [...] bądźcie czujni!" - spuentowała. Należy nadmienić, że premierę trzeciej płyty artystki ("Błękit") zaplanowano na maj 2026 r.