Kto zaczął słynny spór? Dowiemy się z filmu "Sami swoi. Początek"
Strona Główna > „Sami swoi. Początek”. W końcu dowiemy się, czy zaczął Kargul, czy jednak Pawlak!

„Sami swoi. Początek”. W końcu dowiemy się, czy zaczął Kargul, czy jednak Pawlak!

„Sami swoi. Początek” to niezwykła podróż do świata rodzin Kargulów i Pawlaków. Przedstawiciele obu skłóconych ze sobą klanów podbili serca całej Polski, gdy tylko pojawili się na ekranach kin. Teraz mamy okazję dowiedzieć się, dlaczego właściwie tak się nie znosili!

Pierwszy film z serii „Sami swoi” miał swoją premierę już ponad 56 lat temu, bo 15 września 1967 roku! Tym większym zaskoczeniem była zapowiedź, że już 16 lutego 2024 roku do kin wejdzie kolejna część, zatytułowana „Sami swoi. Początek”. Co istotne, nie chodzi o kontynuację losów członków rodzin Kargula i Pawlaka, ale wycieczka w przeszłość i ukazanie początków słynnego sporu.

Zobacz także: Jakie podatki płaci Ed Sheeran? Kolosalna kwota!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

O czym będzie nowa część „Samych swoich”?

Jak zapowiadają twórcy, cofamy się w czasie na tyle daleko, że wydarzenia jeszcze nie będą rozgrywały się na Ziemiach Odzyskanych, gdzie zastaliśmy „Samych swoich” w 1967 roku. A przynajmniej — na pewno nie od razu!

Zobacz także: Co z trasą The Rolling Stones po Europie? Jagger wyjawił plany

Czekacie na nową odsłonę przygód rodzin Pawlaków i Kargulów? (fot. materiały prasowe)

Warto zaznaczyć, że reżyserii filmu „Sami swoi. Początek” podjął się sam Artur Żmijewski! Mimo że z konieczności bohaterowie zostaną zagrani przez „młodsze odpowiedniki”, w obsadzie nie zabraknie też twarzy dobrze już znanych fanom kultowej trylogii. Wystarczy wspomnieć o Annie Dymnej. Aktorka nie kryje, że „Sami swoi…” mają szczególne miejsce w jej sercu. W kogo wcieli się tym razem?

To było w siedemdziesiątym trzecim roku. To była moja pierwsza rola po studiach. Zagrałam Anię Pawlaczkę. I teraz nagle dostałam propozycję, żeby tutaj zagrać taki epizodzik. Trochę nie mam czasu na to, żeby przyjmować takie role, ale potem dowiedziałam się, że scenariusz napisał Andrzej Mularczyk, a ja się z nim bardzo przyjaźniłam. I pomyślałam, że to będzie fajne. Będę grała własną prawujenkę – cieszyła się Anna Dymna.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu „Sami swoi. Początek”!

Zobacz także: Justyna Steczkowska musiała przerwać koncert. To mogło się źle skończyć

Czy lubisz serię o przygodach Kargula i Pawlaka?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Autor:

Zobacz więcej >