Taylor Swift zapowiedziała nową płytę! To spełnienie marzeń fanów
Strona Główna > Taylor Swift zapowiedziała nową płytę! To spełnienie marzeń fanów

Taylor Swift zapowiedziała nową płytę! To spełnienie marzeń fanów

Taylor Swift poinformowała fanów, że wyda nową płytę. Czekali na to od bardzo dawna. Nowa wersja albumu „1989” będzie miała premierę jeszcze w tym roku! Marzenie milionów fanów piosenkarki w końcu się spełni.

Niedawno premierę miał album „Speak Now (Taylor’s Version)”. Kurz jeszcze nie opadł, a Taylor Swift zapowiedziała kolejny. Będzie to odświeżona wersja innej, wydanej wcześniej płyty. Fani od lat czekali na nową odsłonę „1989”. Teraz są wniebowzięci, że to marzenie w końcu się spełni. Co więcej, nie muszą zbyt długo czekać — premiera jeszcze w tym roku.

Zobacz także: Tyszkiewicz od kilka lat nie udziela się w mediach. Córka zdradziła, jak czuje się gwiazda

Taylor Swift odświeża kolejny album 

Od kilku lat Taylor Swift wydaje stare albumy w odświeżonej aranżacji. Po ponownym nagraniu i wydaniu „Fearless”, „Red” oraz „Speak Now” przyszedł czas na „1989”. Wierni fani piosenkarki czekali na tę płytę od momentu, gdy tylko ta zaczęła nagrywać swoje albumy ponownie. “1989” jest przez wiele osób uznawane za najlepszy w dorobku wokalistki.

„1989 (Taylor’s Version)” będzie miał premierę już 27 października. Słuchacze będą mogli się przekonać, jak w nowym wydaniu brzmią takie hity jak „Bad Blood”, „Shake It Off” czy „Blank Space”. Album już przed premierą rozchodzi się jak świeże bułeczki.

Zobacz także: Kolejny festiwal muzyczny odwołany! Ludzie oburzeni

Album zmieniający życie

Taylor Swift poinformowała o planowanej premierze „1989 (Taylor’s Version)” na Twitterze. We wpisie zdradziła też, że właśnie ta płyta jest jej ulubioną reedycją, bo oryginał zmienił jej życie. Piosenkarka nie kryje swojego podekscytowania.

Album „1989” zmienił moje życie na niezliczone sposoby i z wielką ekscytacją ogłaszam, że moja wersja tego albumu ukaże się 27 października. Szczerze mówiąc, jest to moja najbardziej ulubiona reedycja, jaką kiedykolwiek nagrałam, ponieważ pięć archiwalnych piosenek jest niesamowitych. Nie mogę uwierzyć, że kiedyś zostały pominięte. Ale nie na długo! — napisała piosenkarka na Twitterze.

Nowa wersja albumu może stać się jedną z najbardziej dochodowych w karierze Taylor Swift. Żeby zamówić go przed premierą, trzeba było czekać w kolejce! Popularność gwiazdy nie ma granic. Polscy fani będą mogli usłyszeć na żywo odświeżone piosenki z „1989” na trzech koncertach. Odbędą się one na PGE Narodowym w Warszawie 1,2 i 3 sierpnia 2024 roku jako część trwającej trasy koncertowej „The Eras Tour”.

Zobacz także: Michał Bajor o finansach i spadku dla rodziny. „Jestem utracjuszem totalnym”