Ten gest poruszył Beyoncé do głębi. "Dziękuję"
Beyoncé weszła z przytupem do świata country. Teraz Queen B. pochwaliła się spotkaniem z jedną z największych legend tego gatunku. Artystka nie kryła wzruszenia.
Beyoncé przez lata dała się poznać jako gwiazda R&B i popu. Ostatnimi czasy zaczęła jednak eksplorować także inne kierunki. W tym roku z dużym powodzeniem wkroczyła w świat country. Wszystko za sprawą swojego ósmego albumu solowego – "Cowboy Carter". Wspomniana płyta Beyoncé ukazała się w marcu. 32-krotna laureatka Grammy (sic!) promowała ją m.in. singlem "Texas Hold 'Em".
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...
Quiz: Przy tym bawiliśmy się w latach 2000. Król parkietu zgarnie 19/20
Queen B. gwiazdą country
Dzięki niemu 43-latka stała się pierwszą ciemnoskórą artystką w historii, która dotarła na szczyt listy Hot Country Songs "Billboarda". Weszła do historii również jako pierwsza kobieta, która w swojej karierze królowała na listach country, r&b i hip-hop. Pomimo tego Amerykanka nie została nominowana do prestiżowych Country Music Awards (CMA).
Beyoncé spotkała się jednak z ciepłym odbiorem ze strony największych ikon gatunku, a więc Dolly Parton i Williego Nelsona. Oboje pojawili się zresztą na "Cowboy Carter".
Beyoncé nazwała Williego Nelsona "narodowym skarbem"
Ostatnio Beyoncé pochwaliła się kolejnym spotkaniem z Williem Nelsonem – podczas wiecu Kamali Harris w Houston. 43-latka opublikowała na Instagramie kilka wspólnych zdjęć z legendą country.
W swoim poście wyraziła wielkie uznanie dla 91-letniego muzyka – nie tylko ze względu na jego dorobek, ale także charakter.
Wielki Willie! Jesteś najfajniejszy! Podziwiam Cię i serdecznie dziękuję za to, że jesteś takim pionierem. Dziękuję za twoją wpływową muzykę, twoje wsparcie i za to, jak doceniasz innych artystów, a także świętujesz ich sukcesy! Jesteś jedyny w swoim rodzaju – podkreśliła Queen B.
Redakcja poleca:Ten hit pobił wszelkie rekordy. Niewiele brakowało, by wylądował w szufladzie
Beyoncé wróciła też wspomnieniami do ich pierwszego spotkania. Miało miejsce ponad dwie dekady temu, kiedy piosenkarka należała jeszcze do girlsbandu Destiny's Child.
Byłeś taki miły dla mnie i dziewczyn z Destiny's Child, kiedy spotkaliśmy się lata temu. Teraz, 20 lat później, przywitałeś mnie z tą samą życzliwością! Jesteś jednym z naszych narodowych skarbów. Przesyłam pozdrowienia – zakończyła wpis artystka.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!