The Rolling Stones nagrali kolejną płytę? Mick Jagger zdradził szczegóły » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > The Rolling Stones nagrali kolejną płytę? Mick Jagger zdradził szczegóły

The Rolling Stones nagrali kolejną płytę? Mick Jagger zdradził szczegóły

The Rolling Stones wracają z nowym albumem. “Hackney Diamonds” pojawi się już wkrótce. Okazuje się jednak, że fani mogą świętować o wiele dłużej. To, co powiedział ostatnio Mick Jagger sprawi, że będą zachwyceni.

The Rolling Stones są jednym z najpopularniejszych zespołów rockowych w historii tej muzyki. Zajmują czwarte miejsce pod względem największej sprzedaży płyt. Ich albumy rozeszły się łącznie w ok. 250 milionach egzemplarzy na całym świecie. Ostatnio wprowadzili fanów w prawdziwą ekstazę, zapowiadając nowe wydawnictwo. Okazuje się, że to nie koniec. Popularni Stonesi mają jeszcze czym zaskoczyć wiernych słuchaczy.

Zobacz także: Van Morrison z kolejnym prezentem dla fanów. Nowy singiel legendy

Nowy album The Rolling Stones już niebawem

The Rolling Stones bardzo długo kazali fanom czekać na nową muzykę. Od 18 lat nie wydali ani jednej nowej piosenki. Ich ostatnia płyta “A Bigger Bang” miała premierę w 2005 roku. Od tamtej pory odcinali kupony od wcześniejszych wydawnictw. Niedawno nastąpił wielki przełom. Ogłosili, że już 20 października ukaże się ich nowy album. “Hackney Diamonds” będzie zawierał 12 świeżutkich kompozycji, które zapewne okażą się wielkimi hitami.

Na najnowszej płycie The Rolling Stones nie zabraknie niespodzianek. By jakoś wynagrodzić fanom tak długie oczekiwanie, do współpracy zaprosili gości i to nie byle jakich. Na “Hackney Diamonds” usłyszymy takie wielkie postaci jak Lady Gaga, Stevie Wander, Elton John czy Paul McCartney. Album ma być jednocześnie hołdem dla zmarłego w 2021 roku Charliego Wattsa – perkusisty zespołu.

Zobacz także: Grzegorz Markowski na muzycznej emeryturze. Piosenkarz pozuje z Krzysztofem Ibiszem

Mick Jagger zapowiada kolejny album!

Fani The Rolling Stones już nie mogą się doczekać premiery nowej płyty. Wygląda jednak na to, że powoli mogą szykować się do oczekiwania kolejnej. Mick Jagger zdradził bowiem, że ta jest już w produkcji! Co więcej, gotowa jest już większość piosenek, które się na nim znajdą.

Nie sądzę, że będzie to nasza ostatnia płyta. Już pracujemy nad kolejnym albumem. Nagraliśmy już trzy czwarte materiału na kolejną płytę – powiedział Mick Jagger dla “The New York Times”.

Zespół The Rolling Stones chyba złapał wiatr w żagle. W prawdzie Mick Jagger nie zdradził, kiedy możemy spodziewać się następcy “Hackney Diamonds”, ale informacja o tym, że już powstaje pozwala mieć nadzieję, że nie będzie to zbyt długi okres. W każdym razie, raczej nie będą kazać fanom czekać kolejnych 18 lat. Taką przynajmniej mamy nadzieję.

W oczekiwaniu na najnowszą płytę Stonesów można jeszcze raz posłuchać singla. Piosenka “Angry” od momentu publikacji na YouTube zdobyła już ponad 15 milionów odsłon. To naprawdę dobry wynik. Wygląda na to, że słuchacze byli niezwykle głodni nowych brzmień od ulubionego zespołu.

Zobacz także: Sharleen ma niespodziankę dla fanów. Wokalistka Texasu w Radiu Złote Przeboje