The Vaccines z kolejnym koncertem w Polsce. Lada chwila ruszy sprzedaż biletów » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > The Vaccines z kolejnym koncertem w Polsce. Lada chwila ruszy sprzedaż biletów

The Vaccines z kolejnym koncertem w Polsce. Lada chwila ruszy sprzedaż biletów

The Vaccines ponownie zagrają w Polsce. Znana brytyjska rockowa kapela zawita do naszego kraju już w styczniu 2024 r. Niebawem będzie można kupić bilety na koncert.  

Polscy fani The Vaccines powinni się cieszyć. Na szczęście nie jesteśmy już traktowany jak zaścianek Europy i coraz więcej gwiazd tutaj przyjeżdża. Brytyjska grupa ma w przyszłym roku ponownie dać koncert w naszym kraju.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Popularność The Vaccines

The Vaccines zostało założone w 2010 r. w Londynie. Kapela szybko zdobyła uznanie miłośników gitarowych brzmień w wydaniu indie. Wydała pięć albumów studyjnych, z których każdy dotarł do czołowej piątki list sprzedaży w ich rodzimej Wielkiej Brytanii.

Muzycy na czele z wokalistą Justinem Haywardem-Youngiem mieli okazję obserwować z bliska pracę najlepszych. Uczestniczyli bowiem w przeszłości w trasach koncertowych takich zespołów jak The Rolling Stones, The Stone Roses, Red Hot Chili Peppers, Arctic Monkeys, Arcade Fire, Muse Imagine Dragons.  

To nabyte doświadczenie dobrze widać po koncertach The Vaccines z ostatnich lat. Polscy fani będą mogli się o tym przekonać już za kilka miesięcy.

Zobacz także: Elon Musk odpowiada na post Taylor Swift. Sugeruje, aby wrzucała swoje utwory na platformę X

The Vaccines zagrają w Polsce: data i bilety 

The Vaccines występowali już dwa razy w Polsce. Było to jednak jedenaście i osiem lat temu. Na szczęście się nie zniechęcili i wrócą tu również w 2024 r. Informacje o przyszłorocznej trasie koncertowej ogłosili w mediach społecznościowych.

W styczniu Brytyjczycy dadzą koncerty w dziesięciu europejskich miastach. 23 stycznia zagrają w klubie Progresja w Warszawie. Na support wybrali debiutującą australijską żeńską grupę Teen Jesus & the Jean Teasers, która tworzy muzykę z pogranicza rocka, punk rocka i popu.  

Zobacz także: Fani Dody w euforii. Piosenkarka ciężko pracowała, by im to dać

Bilety na warszawski występ The Vaccines będzie można nabyć już w piątek 29 września na stronach: winiarybookings.pl, goingapp.pl, biletomat.pl, empikbilety.pl, eBilet.pl, eventim.pl i ticketmaster.pl. Sprzedaż rozpocznie się o godz. 10:00.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!