Till Lindemann wraca z nową płytą. Wyda trzy single naraz » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Till Lindemann wraca z nową płytą. Wyda trzy single naraz

Till Lindemann wraca z nową płytą. Wyda trzy single naraz

Till Lindemann już w listopadzie wyda swoją nową solową płytę „Zunge”. Za kilka dni poznamy jednocześnie aż trzy nowe single zapowiadające to wydawnictwo. Tymczasem w sieci można już usłyszeć przedsmak jednego z kawałków lidera Rammstein. 

Till Lindemann to bez wątpienia kontrowersyjna postać. Niemiecka ikona metalu słynie od lat nie tylko z dobrej muzyki z zespołami Rammstein i Lindemann, ale też z licznych skandali. W ostatnich miesiącach głośno było o nim z powodu oskarżeń, które zaczęły pojawiać się pod jego adresem.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Till Lindemann na ustach wszystkich

Wiele kobiet zarzuciło Tillowi Lindemannowi, że podawał im narkotyki i molestował je. Jednak w sierpniu berlińska prokuratura ostatecznie umorzyła śledztwo wobec 60-letniego piosenkarza z powodu – jak tłumaczono – „braku wystarczających dowodów”.  

Zamieszanie nie zniechęciło muzyka do występów publicznych. Wręcz przeciwnie. Szybko się otrząsnął. Co więcej oznajmił, że powraca po dwóch latach z solową działalnością i wyda niebawem płytę „Zunge”.

Zobacz także: Ikona The Rolling Stones o swojej formie. „Jestem zaskoczony, że w ogóle żyję”

Lider Rammstain wraca z nową płytą

Ostatni solowy singiel Tilla Lindemanna „Ich hasse Kinder” wyszedł w 2021 r. Na początku września br., po dwóch latach przerwy, wokalista podzielił się nowym kawałkiem pt. „Zunge”, któremu towarzyszy mocny teledysk (z ograniczeniami wiekowymi). 

Utwór ten promuje nadchodzącą płytę o tej samej nazwie. Ma ona wyjść 3 listopada. Jej preorder można już kupić na stronie Rammstein.

Tymczasem już w piątek 29 września premierę będą miały jednocześnie aż trzy kolejne single Lindemanna. Chodzi o “Schweiss”, “Lecker” i “Nass!”. W mediach społecznościowych jest już dostępny fragment teledysku do ostatniej z tych kompozycji.

Zobacz także: Magda Femme powraca! Artystka zaprezentowała nowy klip

Jako że do każdego numeru pojawiły się też okładki, całkiem możliwe, że również i dwie pierwsze piosenki zostaną okraszone klipami.

Tuż po wydaniu płyty niemiecki wokalista ruszy w trasę koncertową. Zagra też w Polsce. 26 listopada da koncert w katowickim Spodku. Występ Lindemanna będzie poprzedzony supportem w postaci grup Aesthetic Perfection i Phantom Vision.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!