Włącz radio

W "The Voice" odwrócił wszystkie fotele. Teraz zrobił to!

2 min. czytania
02.11.2024 12:49
Zareaguj Reakcja

The "Voice of Poland" to program, dzięki któremu wielu utalentowanych wokalistów staje przed szansą na wielką sławę. Jednym z uczestników show był Wiktor Zwierzyński. Teraz chłopak ponownie spróbował swoich sił w formacie! 

Muzyk zachwycił w "The Voice"
fot. The Voice of Poland/YouTube

"The Voice of Poland" to jeden z najpopularniejszych programów muzycznych w naszym kraju. Muzyczne show oparte jest na międzynarodowym formacie "The Voice" stworzonym przez Johna de Mola. Pierwsza, oryginalna emisja programu miała miejsce w Holandii w 2010 roku, zaledwie kilka miesięcy później obyła się polska premiera.  

Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...

Quiz: Quiz. Królowie i królowe polskiej muzyki. Tylko mistrz zgarnie 15/20!

1/20 „Parostatek”, „Jak minął dzień” i „To co dał nam świat” to tytuły piosenek z repertuaru:

W ciągu ostatnich kilku lat program rozrósł się na całym świecie. Powstał dedykowany format dla dzieci "The Voice Kids" oraz dla dojrzałych wiekiem wokalistów "The Voice Senior". Jedną z bardziej znanych wersji muzycznego show jest ta litewska. Jakiś czas temu na Przesłuchania w ciemno zagranicznej wersji show zgłosił się Wiktor Zwierzyński, który w Polsce zdołał odwrócić wszystkie fotele! Jak poszło mu tym razem? 

Wokalista po raz kolejny zachwycił w "The Voice" 

Warto wspomnieć, że do "The Voice of Poland" młody artysta zgłosił się jesienią 2021 roku. Podczas pierwszego etapu muzycznego show Wiktor Zwierzyński zaśpiewał utwór "Give Me Love" z repertuaru Eda Sheerana i zdołał odwrócić wszystkie fotele! Ostatecznie trafił do drużyny Sylwii Grzeszczak, a rywalizację w programie zakończył na etapie Bitw. Teraz młody muzyk po raz kolejny postanowił spróbować swoich sił w znanym formacie.  

Wiktor Zwierzyński postanowił zgłosić się do litewskiej wersji programu "The Voice" -  "Lietuvos balsas". Za kulisami wspierali go Rafał Kozik i Karolina Strzebońska, znajomi poznani w polskiej wersji show. W programie zaśpiewał hit lat 80. "Take On Me" z repertuaru grupy a-ha. Podczas Przesłuchań w ciemno ponownie udało mu się odwrócić wszystkie fotele! Dlaczego muzyk zdecydował się, by ponownie wziąć udział w znanym muzycznym formacie? 

Poczułem, że potrzebuję adrenaliny, publiczności, telewizji. Chciałem zmierzyć się sam ze sobą. Powrót do "The Voice of Poland" byłby łatwy, dlatego zdecydowałem spróbować sił za granicą i dzięki "Luktelk" jestem tutaj - powiedział w programie. 

Wspomniany przez Wiktora Zwierzyńskiego "Luktelk" to utwór, z którym Silvester Belt reprezentował Litwę podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Współautorką piosenki jest jedna z jurorek "The Voice’a" Jessica Shy. To właśnie do jej drużyny dołączył młody wokalista.  

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!