"Wielka Woda": Tak wyglądała spektakularna metamorfoza Anny Dymnej w serialu Netfliksa [WIDEO] »
Strona Główna > „Wielka Woda”: Tak wyglądała spektakularna metamorfoza Anny Dymnej w serialu Netfliksa [WIDEO]

„Wielka Woda”: Tak wyglądała spektakularna metamorfoza Anny Dymnej w serialu Netfliksa [WIDEO]

Serialowa kreacja Anny Dymnej w hicie Netfliksa „Wielka Woda” zaskoczyła wszystkich. Rozpoznaliście ją na ekranie?

Polski hit Netfliksa

„Wielka Woda” to jedna z większych produkcji polskiego Netfliksa, która w ostatnim czasie bije rekordy oglądalności. Realizacja słynnej wrocławskiej powodzi trafiła w serwisie na listę TOP 10 najchętniej oglądanych seriali na całym świecie. W „Wielkiej Wodzie” oprócz świetnych kreacji aktorskich mieliśmy szansę obejrzeć zaskakujące metamorfozy, które sprawiły, że niektórzy z nich byli nie do rozpoznania.

Anna Dymna nie do poznania

Największym zaskoczeniem serialu okazała się być dawno nie widziana na małym ekranie – Anna Dymna. Wykreowana przez nią postać sopranistki operowej – Leny Tremer – była nie tylko genialnie zagrana, ale i również ucharakteryzowana. Niektórzy widzowie z trudem rozpoznali w niej znaną aktorkę.

Jak wyglądały przygotowania do metamorfozy Anny Dymnej? Kulisy powstawania jej przemiany zdradza charakteryzatorka – Mirela Zawiszewska:

Mieliśmy jedno, duże zadanie. Stworzyć postać wielką. Panią Annę Dymnę, której trzeba było zrobić charakteryzację pogrubienia. Nie można mówić o właściwie uszyciu tego, tylko to jest konstrukcja. To jest z pianki i watoliny, misternie przez miesiąc szyte pogrubienie

Reżyser serialu – Jan Holoubek nie krył zaskoczenia, gdy zobaczył aktorkę:

 Ja byłem w szoku jak zobaczyłem panią Annę na przymiarkach, bo było to już tak dobrze zrobione, że właściwie nie trzeba nic w postprodukcji z tym robić 

Zobacz wideo:

Polecamy również: